Lamelové pergoly

Bude to Váš druhý byt.

A nejlepší obývací pokoj s nejhezčím výhledem do zahrady.

Myslíte, že existuje ideální zastínění terasy? Jsme si jistí, že lamelové pergoly jsou to nejdokonalejší, co Vám může ozdobit terasu (samozřejmě z oboru stínění).

Lamelovým pergolám se také říká bioklimatické, což znamená, pokud pergolu uzavřete ze stran (například pomocí bočních rolet do pergoly), můžete si v pergole vytvořit vlastní mikrosvět. Zní to sice jako pohádka o akváriu, ale díky střeše, která nepropustí ani kapku vody a poloprůhledným roletám nebo posuvnému zasklení si skutečně můžete vytvořit další obývací pokoj.

JAK TO FUNGUJE?

Vezměte klasické žaluzie, zvětšte je asi stonásobně, položte je vodorovně a v té chvíli máte lamelovou pergolu. Tak jednoduché to sice není, ale pro představu to stačí. Konstrukčně vycházíme ze samostojných posuvných pergol s rovnou střechou, jen princip horního zastínění je jiný. Střecha se skládá z velkých otočných lamel, které se otáčejí kolem svého středu a navazují jedna na druhou. V místě dotyku lamel je pevné těsnění, které zajišťuje vodotěsnost celé střechy. Voda pak odtéká po stranách a je chytře svedena skrz sloupy dolů.

ČÍM NEJLÉPE ZASTÍNIT TERASU?

Přesně tímhle. Nebude na Vás pršet, lamelová pergola Vás nejlépe ochrání před sluníčkem, v zimě se dá vytápět a nemusíte řešit sníh ani vichřice. Tak nám zkuste napsat nebo zavolat a my Vám rádi navrhneme ideální zastínění terasy.

Pokud se v tom potřebujete základně zorientovat, můžete se podívat na náš seriál o tom, jak vybrat pergolu.

SÁZKA NA JEDNU KARTU

Pergoly děláme dvanáctý rok. Jeden z nás pracoval roky ve firmě, která celý produkt vymyslela a vytvořila díky tomu nový svět stínění.

Za tu dobu nám prošla rukama celá řada projektů, většinu produktů, které jsou na trhu, fyzicky známe.

 

Právě díky perfektní znalosti produktu a dlouhodobým zkušenostem jsme se rozhodli dále věnovat pouze značce Brustor. Proč nemáme v nabídce 20 druhů pergol? Pergoly, které vytváříme, známe nazpamět, protože pracujeme pouze s nimi. Máme je v showroomu. Máme dostatek zkušeností. Umíme řešit speciální situace a zvláštní přání. Ale hlavně jim věříme.

Výhradní zastoupení německého výrobce kvalitní stínící techniky pro ČR.

Výhradní zastoupení švédského výrobce skrytých stropních pouzder pro rolety a záclonové kolejnice.

Výhradní zastoupení pro on-line prodej kvalitních záclonových kolejnic Forest z Holandska.