Lamelové pergoly

Bude to Váš druhý byt.

A nejlepší obývací pokoj s nejhezčím výhledem do zahrady.

Myslíte, že existuje ideální zastínění terasy? Jsme si jistí, že lamelové pergoly jsou to nejdokonalejší, co Vám může ozdobit terasu (samozřejmě z oboru stínění).

Lamelovým pergolám se také říká bioklimatické, což znamená, pokud pergolu uzavřete ze stran (například pomocí bočních rolet do pergoly), můžete si v pergole vytvořit vlastní mikrosvět. Zní to sice jako pohádka o akváriu, ale díky střeše, která nepropustí ani kapku vody a poloprůhledným roletám nebo posuvnému zasklení si skutečně můžete vytvořit další obývací pokoj.

Jak to funguje?

Vezměte klasické žaluzie, zvětšte je asi stonásobně, položte je vodorovně a v té chvíli máte lamelovou pergolu. Tak jednoduché to sice není, ale pro představu to stačí. Konstrukčně vycházíme ze samostojných posuvných pergol s rovnou střechou, jen princip horního zastínění je jiný. Střecha se skládá z velkých otočných lamel, které se otáčejí kolem svého středu a navazují jedna na druhou. V místě dotyku lamel je pevné těsnění, které zajišťuje vodotěsnost celé střechy. Voda pak odtéká po stranách a je chytře svedena skrz sloupy dolů.

Čím nejlépe zastínit terasu?

Přesně tímhle. Nebude na Vás pršet, lamelová pergola Vás nejlépe ochrání před sluníčkem, v zimě se dá vytápět a nemusíte řešit sníh ani vichřice. Tak nám zkuste napsat nebo zavolat a my Vám rádi navrhneme ideální zastínění terasy.

Pokud se v tom potřebujete základně zorientovat, můžete se podívat na náš seriál o tom, jak vybrat pergolu.

Naše nabídka:

Sleva Zobrazit detail

Brustor B200

Bioklimatická pergola B200 je výborná volba v nabídce hliníkových pergol. Plně automatické otáčení lamel umožňuje nastavit tok světla nebo ochranu před deštěm podle nálady. Rozšířený systém odvodu vody umožňuje zastínění ještě větší plochy.

Výrobce:
 
Zobrazit detail

Brustor B150

Hliníková pergola s plně automatickým otáčením lamel je cenově dostupné řešení pro kvalitní zastínění terasy. Lamely o velikosti 16 cm s otáčí o 135°, čímž poskytují dostatečný průnik světla na terasu. Ideální kombinace ceny a funkce pro Vaši terasu.

Výrobce:
 
Zobrazit detail

Renson Algarve

Algarve od Rensonu je stejně atraktivní jako pobřežní města, podle kterého se pergola jmenuje. Nejprodávanější luxusní lamelová pergola v ČR Vám doma vytvoří soukromé letovisko na terase pro každodenní odpočinek.

Výrobce:
 
Zobrazit detail

Renson Camargue

Camargue je stvořená pro Váš nový obývací pokoj na terase v dokonalém luxusu. Díky bočním roletám, vyhřívání, senzorům a ozvučení si můžete u domu vytvořit příjemnou atmosféru pro každodenní relax po náročném dni.

Výrobce:
 
Zobrazit detail

Renson Skye

SKYE nabízí unikátní výhled na oblohu - můžete buď náklápět lamely podle potřeby, nebo celou střechu shrnout na stranu a mít tak otevřený prostor na Vaší terase.

Výrobce:
 
Novinka Zobrazit detail

Arquati BioArq

Nechte vstoupit italský design a švýcarský klid na Vaši terasu, aby Vám vytvořili dokonalé místo pro odpočinek. BioArq je bioklimatická pergola, která dokáže poručit stínu a navíc poskytuje dokonalé soukromí.

Výrobce:
 
Zobrazit detail

Renson Azore

Nejjednodušší cesta k pergole s otočnými lamelami je právě Renson Azore. Minimalistický design, jednoduchá montáž, variabilita a cenová dostupnost. To všechno se potkává u modelu Azore, který se hodí přímo doprostřed zahrady.

Výrobce:
 

Můžeme nějak poradit s pergolou?

Průvodce výběrem

Lamelová pergola

Podívejte se na náš seriál o výběru pergoly a zjistěte všechno o tom, jak vybrat tu správnou pergolu pro Vaši terasu.

Zeptejte se - rádi pomůžeme

Dotazy k pergolám

Ještě nevíte, jak by měla vaše terasa vypadat? Řešíte technické detaily? Jsme tu pro vás, stačí napsat nebo zavolat.

Rychlý kontakt

608 313 000 | ondrej@noventa.cz

Zastavte se na kávu

Lamelová pergola

Přijďte se podívat na jednu z našich prodejen a nad pravým italským espressem probereme, jak by to u vás mohlo vypadat.

Stránku vytvořil Ondřej

Ondřej

Rád vám pomohu s výběrem pergoly

ondrej@noventa.cz

608 313 000

Kód kategorie: 4