Rolety

Už se dávno nejedná jen o obyčejné látky s řetízkem.

Pracujeme s dokonalými tkaninami a každý projekt dotahujeme do dokonalosti.
Dokážeme kolem běžného okna vytvořit zajímavé zastínění.

Domů » Rolety

Látkové rolety

Látkové rolety jsou prostě klasikou – jedna tkanina navíjená nahoru a dolů. Ale pokud použijete vhodný dekor, jedná se o velmi stylové řešení. Se sladěním s místností Vám rádi poradíme.

Rolety den a noc

Náš favorit. Proužkovaná roleta, kde se za sebou střídá poloprůhledná látka a dekorační tkanina. Můžete tak vytvořit kompletní zatmění, nebo jen nechat po místnosti bloudit proužky světla. Rolety den a nocjsou naše specialita.

Elektrické rolety

Není nic pohodlnějšího, než zmáčknout tlačítko a mít v ložnici světlo (nebo tmu). Pomocí tyčových motorů jsme schopni rozpohybovat jak klasické rolety, tak i ty římské. Samozřejmě lze motorizaci propojit s telefonem nebo chytrým domem.

Římské rolety

Speciální sorta rolet, která si myslí, že je něco víc. A celkem po právu. Římské rolety jsou vyjímečné svým konceptem – v podstatě se totiž jedná o chytře rozpohybované kvalitní závěsy. Pokud chcete něco výjimečného, stačí kliknout na tlačítko o centimetr níže.

Jaké rolety jsou pro Vás nejvhodnější?

Interiérové rolety jsou (po žaluziích) nejčastějším řešením zastínění oken. Než začnete přemýšlet nad tím, které řešení by se k Vám hodilo nejvíce, připravili jsme pro Vás malý přehled.

KAM SE ROLETY NEJVÍCE HODÍ?

Do místností, kde trávíte nejvíc času (i ve spánku), takže ložnice, obývací pokoje, pracovny. Do kuchyní, koupelen a chodeb bychom doporučili spíše plisé.

Výhody rolet

Moderní látky na roletách jsou velmi kvalitní, antistatické a snadno udržovatelné. Tkanina rolety je obrovská plocha, která se dá perfektně využít jako přednost při navrhování interiéru. Z látky se dá udělat důležitý prvek cekového vzhledu v místnosti, a pokud k tomu vybereme vhodný design kazety a ovládacích prvků, máme vyhráno.

Máte rádi pohodlí? Použijte motor!

Motorové rolety je naše oblíbené hrací pole. Baví nás vymýšlet netradiční řešení a spojování s chytrou domácností. Rádi vymýšlíme kompletní chytré motorizace místností tak, že stačí mávnout ovladačem jako kouzelnou hůlkou.

Výhradní zastoupení německého výrobce kvalitní stínící techniky pro ČR.

Výhradní zastoupení švédského výrobce skrytých stropních pouzder pro rolety a záclonové kolejnice.

Výhradní zastoupení pro on-line prodej kvalitních záclonových kolejnic Forest z Holandska.