Terasy Olomouc

Vaše terasa může být středem zahradního vesmíru.

Zamilovali jsme si originální materiál Woodplastic, ze kterého rádi vytváříme stylové terasy. Díky zajímavým designům terasových prken a přesné technice pokládky můžeme vytvořit terasu s jedinečnou atmosférou.

Originál je jen jeden.

A tak to vlastně vzniklo. Když montujeme pergoly, musíme upravovat terasy. Vyzkoušeli jsme si snad všechny dostupné materiály na trhu. Když jsme minulý rok získali díky Českým drahám zahrádku v centru Olomouce, řešili jsme malé posezení pro naše zákazníky. Vyzkoušeli jsme WoodPlastic a ten nás utvrdil v tom, že to je správná volba. Navíc naši druhou prodejnu máme ve vile s terasovým centrem Garden6. A není lepší místo na zahradě, než příjemná terasa. Pak jsme si pořídili Woodplastic na terasu k sobě domů.

Vždycky říkáme zákazníkům: Woodplastic je jen jeden – podle americké licence se vyrábí v Kanadě, ve Francii a v Benešově:) S dodavatelem se nám výborně spolupracuje, produkty máme vyzkoušené doma, s montéry jsme jedna ruka a ve volných chvílích vyrábíme z továrních zbytků květináče.

Takže dutá prkna, zředěné směsi s z recyklátů nebo kopie u nás nenajdete. Ale můžete se tu na terasy podívat – v náročném provozu tu máme i 8 let stará prkna, tak jsme si jistí kvalitou. Smysl pro detail, hraničící s fanatismem jako u stínění je u nás samozřejmostí.

Základní informace o woodplastic terasách

Můžete se podívat na realizace teras z pražské partnerské prodejny pod tímto odkazem. V Olomouci se můžete zastavit na nezávaznou konzultaci, nebo zavolat na tel. 608 313 000 (Ondřej) nebo poslat poptávku. K vidění je v olomouci terasa Forest Premium + hromada vzorků. Na pražské pobočce je k vidění cca 250m teras.

Speciální akce pro sezónu 2024

Za každý viditelný vrut na povrchu terasy u nás máte láhev domácího limoncella. Za těch pět let, co se kolem toho pohybujeme, se nám to nestalo ani jednou.

Doporučujeme pořídit si terasu, na které nejsou na povrchu vidět vruty z velkoobchodu za rohem, za rok se nezkroutí jak Sojkova zatáčka na Ecce homo a když na ní zakopnete s vínem nebo po ní dítě rozsype Lego, vyřeší to první letní déšť. To, že nezávazná poptávka je zdarma, je snad v dnešním světě samozřejmostí. A filosofická debata na závěr: Terasa je opravdu hezká, pokud je pokládka celistvá. Kopie Woodpasticu se často vyrábí z 2m prken, protože východní filosofie neumožňuje dosáhnout odpovídající kvality na závratné délce 4m.

Na přání vám vyrobíme klidně 6m.

Stránku vytvořil Ondřej

Ondřej

ondrej@noventa.cz

608 313 000

Mohlo by Vás zajímat: