Terasy Olomouc

V roce 2021 jsme toho měli moc.

Ale dokázali jsme pro Vás otevřít stylovou prodejnu teras v Olomouci.

Domů » Terasy Olomouc

Originál je jen jeden.

A tak to vlastně vzniklo. Když montujeme pergoly, musíme upravovat terasy. Vyzkoušeli jsme si snad všechny dostupné materiály na trhu. Když jsme minulý rok získali díky Českým drahám zahrádku v centru Olomouce, řešili jsme malé posezení pro naše zákazníky. Vyzkoušeli jsme WoodPlastic a ten nás utvrdil v tom, že to je správná volba. Navíc naši druhou prodejnu máme ve vile s terasovým centrem Garden6. A není lepší místo na zahradě, než příjemná terasa. Pak jsme si pořídili Woodplastic na terasu k sobě domů.

Vždycky říkáme zákazníkům: Woodplastic je jen jeden – podle americké licence se vyrábí v Kanadě, ve Francii a v Benešově:) S dodavatelem se nám výborně spolupracuje, produkty máme vyzkoušené doma, s montéry jsme jedna ruka a ve volných chvílích vyrábíme z továrních zbytků květináče.  

Takže dutá prkna, zředěné směsi s z recyklátů nebo kopie u nás nenajdete. Ale můžete se tu na terasy podívat – v náročném provozu tu máme i 8 let stará prkna, tak jsme si jistí kvalitou. Smysl pro detail, hraničící s fanatismem jako u stínění je u nás samozřejmostí.

Informace pro sezónu 2021

Doplňující informace sem na web pro Vás připravujeme.

Můžete se podívat na realizace teras z pražské pobočky pod tímto odkazem.

V Olomouci se můžete zastavit na nezávaznou konzultaci, nebo zavolat na tel. 608 313 000 (Ondřej) nebo poslat poptávku.

K vidění je v olomouci terasa Forest Premium + hromada vzorků.

Na pražské pobočce je k vidění cca 250m teras.

Speciální akce pro sezónu 2021

Za každý viditelný vrut na povrchu terasy u nás máte láhev domácího limoncella. Za těch pět let, co se kolem toho pohybujeme, se nám to nestalo ani jednou.

Doporučujeme pořídit si terasu, na které nejsou na povrchu vidět vruty z velkoobchodu za rohem, za rok se nezkroutí jak Sojkova zatáčka na Ecce homo a když na ní zakopnete s vínem nebo po ní dítě rozsype Lego, vyřeší to první letní déšť.

To, že nezávazná poptávka je zdarma, je snad v dnešním světě samozřejmostí.

A filosofická debata na závěr: Terasa je opravdu hezká, pokud je pokládka celistvá. Kopie Woodpasticu se často vyrábí z 2m prken, protože východní filisofie neumožňuje dosáhnout odpovídající kvality na závratné délce 4m.

Na přání vám vyrobíme klidně 6m.

Aktuální montáž terasy v Olomouci:

Výhradní zastoupení německého výrobce kvalitní stínící techniky pro ČR.

Výhradní zastoupení švédského výrobce skrytých stropních pouzder pro rolety a záclonové kolejnice.

Výhradní zastoupení pro on-line prodej kvalitních záclonových kolejnic Forest z Holandska.