Hledáme nové kolegy

Pojďte s námi vytvářet hezké věci.

Olomouc hledá (vlak)vedoucího

Pojďte se s námi podílet na vytváření hezkého bydlení, zajímavých projektů a dokonalých detailů. Hledáme kolegu, který se bude s nadšením starat o olomouckou pobočku.

Věnujeme se designovému stínění, každý den je u nás jiný a za každou zakázkou máte šanci zažít dobrý pocit, že jste něco dokázali a udělali někomu radost.

Co požadujeme?

  • Organizační talent.
  • Pečlivost a smysl pro detail.
  • Zodpovědnost.
  • Komunikativnost a příjemné vystupování.
  • Lásku k designu, kreativní myšlení.
  • Prodejní schopnosti.
  • Základní orientaci ve výkresové a technické dokumentaci.
  • Řidičský průkaz sk. B

Nemusíte mít odpovídající vzdělání ani nemusíte umět číst v projektech, ale musí vás to bavit. Rádi vás všechno naučíme.

Co nabízíme?

  • Odpovídající finanční hodnocení.
  • Zajímavé pracovní prostředí ve stylovém nádraží z první republiky.
  • V létě možnost změnit prostředí a občas si sednout pod slunečník na zahrádku.
  • Práci na zajímavých projektech, která není neustále se opakující.
  • Zajímavý služební automobil.
  • Možnost 4/5 úvazku nebo home office.
  • Příplatkovou složku platu podle výsledků pobočky.
  • Férové jednání.

Budeme se snažit vám vytvořit pracovní prosředí tak, aby vás práce opravdu bavila.

Třeba tohle může být vaše práce:

Co budete dělat?

  • Řešit jednotlivé projekty.
  • Navštěvovat zákazníky a tvořit s nimi lepší interiéry.
  • Pomáhat s administrativou našeho e-shopu.
  • Připravovat cenové nabídky.
  • Dělat práci, která vás baví.
  • V létě občas zalévat zahrádku:)

Co dál?

Pokud se chcete přidat k našemu světu, stačí poslat životopis na ondrej@noventa.cz a my s vám ozveme.