Závěsy

Návrat tradice vypadá přesně takhle.

Myslíme si, že závěsy jsou to nejpřirozenější, co k oknu patří.
Pojďte se přesvědčit.

U nás si závěsy určitě vyberete

Když jsme vybírali kolekce závěsů a záclon, soustředili jsme se na tři věci:

  • kvalitu,
  • design,
  • dostatek variant.

A podařilo se nám najít!

Takže Vám můžeme nabídnout velmi kvalitní závěsy v několika velmi nadčasových kolekcích. Celkem máme k dispozici přibližně 650 vzorů (a vyznáme se v tom), od minimalistických a jednoduchých kolekcí, až po tradiční historizující závěsy.

Výběr závěsů
Vzorníky závěsů

Závěsy v Olomouci i v Praze

Všechny závěsy dodáváme šité na míru, případně v metráži. Kolekce si můžete prohlédnout v olomoucké prodejně, ale i v Praze na Argentinské.

A proč si vybrat závěsy u nás?

Máme opravdu kvalitní kolekce za rozumnou cenu. Navíc rozumíme bytovému designu, rádi Vám poradíme a společně vybereme to nejhezčí řešení.

Poslední reference

Ukázky látek ze vzorníků

Jak u nás probíhá výběr závěsů a záclon?

Zakládáme si na tom, že celkový výsledek musí být jednoduše dokonalý, proto poskytujeme kompletní servis, od návrhu až po realizaci. Vzhledem k častým dotazům jsme si dovolili sepsat průběh zakázek po jednotlivých částech.

Závěsy Olomouc na prodejně

Výběr závěsů, záclon a stuh

Zastavíte se u nás na prodejně a my Vám připravíme pravé italské espresso. Tím jednoduše začneme. Pokud si s sebou vezmete fotky interiéru, do kterého budeme navrhovat závěsy, určitě nám to usnadní práci. Sedneme si do našeho “obýváku”, popovídáme si o Vašem stylu a o představách, jak by mělo vše vypadat. Máme na výběr asi z šesti stovek dekorů látek, ale nebojte, nebudeme to zbytečně komplikovat. Pokusíme se hned ze začátku vybrat Váš správný styl závěsů a budeme společně hledat to nejhezčí řešení.

Každé realizaci se snažíme vždy vtisknout náš “podpis” v podobě jednoduchého a čistého stylu, ale nikdy Vás nebudeme přesvědčovat o něčem, co se Vám nebude líbit. Vždy maximálně respektujeme přání zákazníka.

Záclony

Máme celkem dost druhů, ale většinou pracujeme s několika favority. Naše skvělá dodavatelka nám nakreslila do vzorníku srdíčko k těm, které má nejradši a nám prostě přirostly k srdci.

záclony kvalitně

Inspirace - závěsy

Výběr závěsů není procházka růžovým sadem, ale rádi Vás provedeme. Kolem okna s toho dá vykouzlit opravdu hodně. Máme dostatek zkušeností a smysl pro design, takže se vždycky snažíme vytvořit něco unikátního. Není to jen o tom, vybrat správnou barvu, ale dost záleží i na struktuře materiálu a povaze. Proto se vždycky snažíme naladit záclony s okolím tak, aby výsledek byl dokonalý.

Časté dotazy ohledně závěsů a záclon

1.) Zajistíte mi ušití záclon a závěsů?

Samozřejmě. Šijeme v profesionální dílně s dlouhou tradicí. Na kvalitních strojích, s důrazem na detail. Doba ušití je deset pracovních dní, doprava hotového závěsu nebo záclony trvá dva pracovní dny a cena se řídí ceníkem přepravní společnosti DPD. Při balení klademe důraz na čistotu a ochranu látek před mechanickým poškození. Šití závěsů je (před pověšením) vlastně korunka na závěr, proto se soustředíme maximálně na kvalitu. Samozřejmostí je i příprava oček nebo jiných úchytů na garnýže.

2.) Jak je to s dopravou a dodací dobou?

Pokud si u nás vyberete záclonu nebo závěs, u nás na prodejně bude do pěti pracovních dnů. Pokud pro Vás budeme šít, dodací doba se prodlužuje přibližně o deset pracovních dnů.

V případě osobního převzetí tkaniny na prodejně dopravu neúčtujeme. V případě šití účtujeme dopravu dle ceníku přepravní společnosti DPD. Balné neúčtujeme.

3.) Balíky, běžné metry, výška závěsů?

Závěsy i záclony se prodávají po balících (v rolích). Délka role je zpravidla 15 nebo 30 metrů. Pro každou zakázku je potřeba vždy objednat celý balík, kdy to, co zbyde z balíku, je takzvaný prostřih. Celková cena závěsu nebo záclony je tak ovlivňována tím, jaké jsou délky balíků. Při návrhu se ale snažíme prostřih co možná nejvíce snížit, v případech, kdy je větší, nabízíme například ušití polštářů ve stejném dekoru.

Výška většiny balíků je 2,4 nebo 3 metry. Pokud udáváme cenu, vždy pracujeme s cenou za běžný metr (tedy výška x 1 metr, odpočítaný z balíku).

4.) Další dotazy

Podšívky a stuhy

Boky u závěsů děláme 1-2 cm, je tedy potřeba 4- 8cm na boky a dolní záložku do 200 cm závěsu 5+5 cm a od 200 cm 10+10 cm pod stuhu dávám podle šití stuhy (cca 5-7 cm). Já přidávám celkově 30cm , ale to pak záleží i na vás U podšívky dol.záložku dělám 5+5cm a pod stuhu cca 5-7 cm celkově přidávám 20cm na výšku ,podšívku vkládám do boků závěsů a prošívám

Poptávkový formulář

Pomocí tohoto formuláře nám můžete poslat nezávaznou poptávku. Rádi Vám odpovíme do druhého dne.

Rozměry závěsů

Šířka (cm) Výška (cm) Počet (ks) Ovládání Barva
Závěs 1
Závěs 2
Závěs 3
Závěs 4

Informace k poptávce

potřebujete poradit?
Zavolejte 608 313 000

Stránku vytvořil Ondřej

Ondřej

Rád Vám pomohu s výběrem závěsů

ondrej@noventa.cz

608 313 000