Závěsy

U nás si závěsy určitě vyberete

Když jsme vybírali kolekce závěsů a záclon, soustředili jsme se na tři věci:

  • kvalitu,
  • design,
  • dostatek variant.

A podařilo se nám najít!

Takže Vám můžeme nabídnout velmi kvalitní závěsy v několika velmi nadčasových kolekcích. Celkem máme k dispozici přibližně 650 vzorů (a vyznáme se v tom), od minimalistických a jednoduchých kolekcí, až po tradiční historizující závěsy.

Výběr závěsů
Vzorníky závěsů

Závěsy v Olomouci i v Praze

Všechny závěsy dodáváme šité na míru, případně v metráži. Kolekce si můžete prohlédnout v olomoucké prodejně, ale i v Praze na Argentinské.

A proč si vybrat závěsy u nás?

Máme opravdu kvalitní kolekce za rozumnou cenu. Navíc rozumíme bytovému designu, rádi Vám poradíme a společně vybereme to nejhezčí řešení.

Poslední reference

Ukázky látek ze vzorníků

Závěs šedé tóny
Závěs šedá zlatá bílá
Závěs odstíny šedé
Závěs modrá zlatá
Závěs modrá šedá zlatá
Závěs neutrální barvy
Kvalitní závěs s ornamentem
Kvalitní 3D závěs
Kvalitní závěs retro motiv
Kvalitní závěs hrubé tkaní
Kvalitní závěs imitace kůže
Záclony lesklé
Závěs hrubší látka
Luxusní lesklý závěs
Závěs semišový

Jak u nás probíhá výběr závěsů a záclon?

Zakládáme si na tom, že celkový výsledek musí být jednoduše dokonalý, proto poskytujeme kompletní servis, od návrhu až po realizaci. Vzhledem k častým dotazům jsme si dovolili sepsat průběh zakázek po jednotlivých částech.

Závěsy Olomouc na prodejně

Výběr závěsů, záclon a stuh

Zastavíte se u nás na prodejně a my Vám připravíme pravé italské espresso. Tím jednoduše začneme. Pokud si s sebou vezmete fotky interiéru, do kterého budeme navrhovat závěsy, určitě nám to usnadní práci. Sedneme si do našeho “obýváku”, popovídáme si o Vašem stylu a o představách, jak by mělo vše vypadat. Máme na výběr asi z šesti stovek dekorů látek, ale nebojte, nebudeme to zbytečně komplikovat. Pokusíme se hned ze začátku vybrat Váš správný styl závěsů a budeme společně hledat to nejhezčí řešení.

Každé realizaci se snažíme vždy vtisknout náš “podpis” v podobě jednoduchého a čistého stylu, ale nikdy Vás nebudeme přesvědčovat o něčem, co se Vám nebude líbit. Vždy maximálně respektujeme přání zákazníka.

Záclony

Máme celkem dost druhů, ale většinou pracujeme s několika favority. Naše skvělá dodavatelka nám nakreslila do vzorníku srdíčko k těm, které má nejradši a nám prostě přirostly k srdci.

záclony kvalitně

Inspirace - závěsy

Výběr závěsů není procházka růžovým sadem, ale rádi Vás provedeme. Kolem okna s toho dá vykouzlit opravdu hodně. Máme dostatek zkušeností a smysl pro design, takže se vždycky snažíme vytvořit něco unikátního. Není to jen o tom, vybrat správnou barvu, ale dost záleží i na struktuře materiálu a povaze. Proto se vždycky snažíme naladit záclony s okolím tak, aby výsledek byl dokonalý.

Závěs hrubě tkaný tmavě šedý
Závěs lesklý stříbrný
Závěs barokní
Závěs krepový
Závěs lesklý
Závěs světle hnědý

Časté dotazy ohledně závěsů a záclon

1.) Zajistíte mi ušití záclon a závěsů?

Samozřejmě. Šijeme v profesionální dílně s dlouhou tradicí. Na kvalitních strojích, s důrazem na detail. Doba ušití je deset pracovních dní, doprava hotového závěsu nebo záclony trvá dva pracovní dny a cena se řídí ceníkem přepravní společnosti DPD. Při balení klademe důraz na čistotu a ochranu látek před mechanickým poškození. Šití závěsů je (před pověšením) vlastně korunka na závěr, proto se soustředíme maximálně na kvalitu. Samozřejmostí je i příprava oček nebo jiných úchytů na garnýže.

2.) Jak je to s dopravou a dodací dobou?

Pokud si u nás vyberete záclonu nebo závěs, u nás na prodejně bude do pěti pracovních dnů. Pokud pro Vás budeme šít, dodací doba se prodlužuje přibližně o deset pracovních dnů.

V případě osobního převzetí tkaniny na prodejně dopravu neúčtujeme. V případě šití účtujeme dopravu dle ceníku přepravní společnosti DPD. Balné neúčtujeme.

3.) Balíky, běžné metry, výška závěsů?

Závěsy i záclony se prodávají po balících (v rolích). Délka role je zpravidla 15 nebo 30 metrů. Pro každou zakázku je potřeba vždy objednat celý balík, kdy to, co zbyde z balíku, je takzvaný prostřih. Celková cena závěsu nebo záclony je tak ovlivňována tím, jaké jsou délky balíků. Při návrhu se ale snažíme prostřih co možná nejvíce snížit, v případech, kdy je větší, nabízíme například ušití polštářů ve stejném dekoru.

Výška většiny balíků je 2,4 nebo 3 metry. Pokud udáváme cenu, vždy pracujeme s cenou za běžný metr (tedy výška x 1 metr, odpočítaný z balíku).

4.) Další dotazy

Poptávkový formulář

Pomocí tohoto formuláře nám můžete poslat nezávaznou poptávku. Rádi Vám odpovíme do druhého dne.

Rozměry závěsů

Šířka Výška Počet Ovládání Dekor
Závěs 1
Závěs 2
Závěs 3
Závěs 4


Informace k poptávce

potřebujete poradit?
Zavolejte 608 313 000

Stránku vytvořil Ondřej

Ondřej

Rád Vám pomohu s výběrem závěsů

ondrej@noventa.cz

608 313 000