Závěsy

Návrat tradice vypadá přesně takhle.

Myslíme si, že závěsy jsou to nejpřirozenější, co k oknu patří.
Pojďte se přesvědčit.

Šijeme podle Vašich přání

Když jsme vybírali kolekce závěsů a záclon, soustředili jsme se na tři věci:

  • kvalitu,
  • design,
  • dostatek variant.

A podařilo se nám najít!

Takže Vám můžeme nabídnout velmi kvalitní závěsy v několika velmi nadčasových kolekcích. Celkem máme k dispozici přibližně 650 vzorů (a vyznáme se v tom), od minimalistických a jednoduchých stylů, až po tradiční historizující závěsy.

Výběr závěsů
Závěsy Olomouc na prodejně

Jak pracujeme?

Zakládáme si na tom, že celkový výsledek musí být jednoduše dokonalý, proto poskytujeme kompletní servis, od návrhu až po realizaci.

Výběr závěsů, záclon a stuh

Zastavíte se u nás na prodejně a my Vám připravíme pravé italské espresso, nebo Vás navštívíme se vzorníky látek. Tím jednoduše začneme. Popovídáme si o Vašem stylu a o představách, jak by mělo vše vypadat. Máme na výběr asi z šesti stovek dekorů látek, ale nebojte, nebudeme to zbytečně komplikovat. Pokusíme se hned ze začátku vybrat Váš správný styl závěsů a budeme společně hledat to nejhezčí řešení.

Každé realizaci se snažíme vždy vtisknout náš “podpis” v podobě jednoduchého a čistého stylu, ale nikdy Vás nebudeme přesvědčovat o něčem, co se Vám nebude líbit. Vždy maximálně respektujeme přání zákazníka.

Vzorníky závěsů

Závěsy v Olomouci i v Praze

Všechny závěsy dodáváme šité na míru, případně v metráži. Kolekce si můžete prohlédnout v olomoucké prodejně, ale i v Praze na Argentinské.

A proč si vybrat závěsy u nás?

Máme opravdu kvalitní kolekce za rozumnou cenu. Navíc rozumíme bytovému designu, rádi Vám poradíme a společně vybereme to nejhezčí řešení.

Poslední reference

Ukázky látek ze vzorníků

Záclony

Máme celkem dost druhů, ale většinou pracujeme s několika favority. Naše skvělá dodavatelka nám nakreslila do vzorníku srdíčko k těm, které má nejradši a nám prostě přirostly k srdci.

záclony kvalitně

Inspirace - závěsy

Výběr závěsů není procházka růžovým sadem, ale rádi Vás provedeme. Kolem okna s toho dá vykouzlit opravdu hodně. Máme dostatek zkušeností a smysl pro design, takže se vždycky snažíme vytvořit něco unikátního. Není to jen o tom, vybrat správnou barvu, ale dost záleží i na struktuře materiálu a povaze. Proto se vždycky snažíme naladit záclony s okolím tak, aby výsledek byl dokonalý.

Časté dotazy ohledně závěsů a záclon

1.) Zajistíte mi ušití záclon a závěsů?

Samozřejmě. Šijeme v profesionální dílně s dlouhou tradicí. Na kvalitních strojích, s důrazem na detail. Doba ušití je deset pracovních dní, doprava hotového závěsu nebo záclony trvá dva pracovní dny a cena se řídí ceníkem přepravní společnosti DPD. Při balení klademe důraz na čistotu a ochranu látek před mechanickým poškození. Šití závěsů je (před pověšením) vlastně korunka na závěr, proto se soustředíme maximálně na kvalitu. Samozřejmostí je i příprava oček nebo jiných úchytů na garnýže.

2.) Jak je to s dopravou a dodací dobou?

Pokud si u nás vyberete záclonu nebo závěs, u nás na prodejně bude do pěti pracovních dnů. Pokud pro Vás budeme šít, dodací doba se prodlužuje přibližně o deset pracovních dnů.

V případě osobního převzetí tkaniny na prodejně dopravu neúčtujeme. V případě šití účtujeme dopravu dle ceníku přepravní společnosti DPD. Balné neúčtujeme.

3.) Balíky, běžné metry, výška závěsů?

Závěsy i záclony se prodávají po balících (v rolích). Délka role je zpravidla 15 nebo 30 metrů. Pro každou zakázku je potřeba vždy objednat celý balík, kdy to, co zbyde z balíku, je takzvaný prostřih. Celková cena závěsu nebo záclony je tak ovlivňována tím, jaké jsou délky balíků. Při návrhu se ale snažíme prostřih co možná nejvíce snížit, v případech, kdy je větší, nabízíme například ušití polštářů ve stejném dekoru.

Výška většiny balíků je 2,4 nebo 3 metry. Pokud udáváme cenu, vždy pracujeme s cenou za běžný metr (tedy výška x 1 metr, odpočítaný z balíku).

4.) Další dotazy

Podšívky a stuhy

Boky u závěsů děláme 1-2 cm, je tedy potřeba 4- 8cm na boky a dolní záložku do 200 cm závěsu 5+5 cm a od 200 cm 10+10 cm pod stuhu dávám podle šití stuhy (cca 5-7 cm). Já přidávám celkově 30cm , ale to pak záleží i na vás U podšívky dol.záložku dělám 5+5cm a pod stuhu cca 5-7 cm celkově přidávám 20cm na výšku ,podšívku vkládám do boků závěsů a prošívám

Poptávkový formulář

Pomocí tohoto formuláře nám můžete poslat nezávaznou poptávku. Rádi Vám odpovíme do druhého dne.

Rozměry závěsů

Šířka (cm) Výška (cm) Počet (ks) Ovládání Barva
Závěs 1
Závěs 2
Závěs 3
Závěs 4

Informace k poptávce

Souhlasím se zpracováním osobních údajů. (Pouze pro naše účely při zpracování poptávky - více zde.)
potřebujete poradit?
Zavolejte 608 313 000

Stránku vytvořil Ondřej

Ondřej

Rád Vám pomohu s výběrem závěsů

ondrej@noventa.cz

608 313 000