Záclonové kolejničky

 

Domů » Záclonové kolejničky

Kvalitní závěsové kolejnice = Forest

Při výběru dodavatele závěsových kolejnic jsme se opírali o naše zkušenosti z montáží a o přání našich zákazníků. Na začátku jsme za vás vyzkoušeli mnoho typů závěsových kolejnic od mnoha českých a zahraničních výrobců. Jednoznačná volba padla pro holandského výrobce, značku Forest.

Tyto kolejnice splňují naše nejpřísnější kritéria pro uchycení a plynulý pojezd záclon nebo závěsů. Můžeme je tedy s nadšením nabízet vám, našim zákazníkům. Budete spokojeni.

Noventa je autorizovaným prodejcem značky Forest a veškeré typy těchto kolejnic si můžete prohlédnout a vyzkoušet na našich prodejnách v Praze a v Olomouci, kde vám se vším rádi poradíme. Jak příjemně a jednoduše se závěsy zatahují, si u nás můžete vyzkoušet přímo na oknech s našimi vzorovými závěsy.

Proč záclonové kolejnice Forest?

Forest vyniká nad ostatní především svou kvalitou a spolehlivostí:

  • Na veškeré komponenty dáváme 10 let záruku.
  • Forest má perfektně vyřešené detaily (zakrytí šroubů, koncovky, pojezdy).
  • Všechny kolejničky mají o 30% vyšší kluznost.
  • Nezasekávají se.

Do posledního detailu

„Garnýže“ – kolejnicové systémy pro závěsy a záclony, od společnosti Forest, jsou propracované do posledního detailu. Díky svému kvalitnímu zpracování a designu jsou kolejnice Forest vhodné pro použití v každém interiéru. Stanou se decentní součástí stropu, nebo zdi a nechají naplno vyniknout záclony a závěsy.

Jedná se o kolejnice na kterých závěsy a záclony vyloženě „kloužou“. Zatahování závěsů a záclon jde pak prakticky samo – jedním tahem. Závěsy a záclony se nikdy nezaseknou!

NEJVĚTŠÍ SÍLA JE V POHYBU

Na rozdíl od levných kolejnic, jsou detaily zakončení spojů, kryty hlav šroubů a další detaily, navrženy jako jeden celek a vypadají lépe než klasické levnější kolejnice nebo garnýže.

MYSLELO SE NA VŠECHNO

Kolejnice Forest mají dobře a kvalitně řešený systém uchycení: Nejčastěji se kotví přímo do stropu, avšak i pro uchycení na zeď je připravené řešení pomocí decentních konzolí, které jsou navrženy tak, aby byly co nejméně nápadné.

Výhradní zastoupení německého výrobce kvalitní stínící techniky pro ČR.

Výhradní zastoupení švédského výrobce skrytých stropních pouzder pro rolety a záclonové kolejnice.

Výhradní zastoupení pro on-line prodej kvalitních záclonových kolejnic Forest z Holandska.