Brustor B300

Specifikace:

Pergola B300 od belgického výrobce Brustor je to pravé řešení pro vytvoření místa pro odpočinek na Vaší terase. Pohyblivá střecha z voděodolného PVC se během jedné minuty dokáže nahrnout ke straně, a Vy tak můžete mít přímý kontakt s okolním světem.

Výrobce:
maker

Odsuňte své starosti pryč ze své hlavy, stejně jednodušše jako odsunete střechu z této pergoly, čímž vytvoříte maximálně vzdušný a nekonečný prostor kolem Vás. Postavte ji do prostoru jako letní posezení, nebo ji napojte na svůj dům jako zimní zahradu, vše je možné. Užívejte si maximální variabilitu vašeho oblíbeného venkovního prostoru s pergolou Brustor B300, pergoly, která vás posouvá na jinou úroveň.

Fotky

Základní vlastnosti

Hliníková konstrukce
Nerezové komponenty
Ochrana proti dešti
Ochrana proti slunci
Ochrana před větrem
Certifikovaný produkt

Spolehlivá pergola s posuvnou střechou

Pergoly s otočnými lamelami jsou super produkt, ale posuvná střecha má také spoustu výhod. U tohoto modelu je navíc velkým plusem minimalisticky vyřešený odvod vody, který nezasahuje do celkového vzhledu pergoly.

Pokud pergolu uzavřete z boku pomocí venkovních rolet, vytvoříte něco jako zimní zahradu, al s možností otevření celé pergoly během chvilky.

Pergolu oceníte během celého roku, kdy můžete využívat veškerých výhod, které spolehlivé pergoly Brustor přináší.

Maximální rozměry

Počet modulů Šírka Výsuv
Jeden modul7 m4 m
Dva moduly4 m7 m
Tři moduly7 m7 m

Maximální výška: 3m.

Jednotlivé moduly jde napojovat vedle sebe nebo za sebe.

Dostupné barvy

Bílá
Antracit

Extra

Posuvná vodotěsná střecha

Posuvná střecha na pergolu

Když střechu zavřete, vodotěsná tkanina z PVC zaručuje perfektní ochranu pře slunečním svitem i deštěm. Částečným nebo úplným otevřením střechy můžete vnímat příjemné počasí přesně podle Vašich představ a nálady. V kombinaci s bočními venkovními roletami vytváří posuvná střecha flexibilní venkovní prostředí, kde si můžete užívat perfektní atmosféru i mimo letní sezónu.

Dálkové ovládání Somfy

Pergola na dálkové ovládání

Pergolu můžete ovládat i na dálku pomocí bezdrátového ovladače Somfy. Kromě shrnování střechy můžete připojit i boční venkovní rolety nebo vyhřívače nebo audio systém, a mít tak terasu plně pod kontrolou, jen podle Vaší nálady.

Záruka 5 let

Záruční list k pergole

Brustor si stojí za svojí kvalitou, proto nabízí rozšířenou pětiletou záruku. Rádi Vám poskytneme podrobnosti.

Napojení modulů

Posuvná střecha na pergolu

Pergola má vyřešené všechny detaily tak, aby šla jednoduše připojit k domu. Zároveň je vytvořeni i systém napojování konstrukcí vedle sebe, takže můžete dokonale zastřešit celou terasu.

Samostatná pergola

Samostatná pergola

Hliníková pergola Brustor B300 jde umístit i jako samostatný altán, například do středu zahrady nebo vedle bazénu. Díky tomu můžete vytvořit třeba venkovní kuchyni nebo zastřešení pro vířivku. I u této verze jdou moduly napojovat vedle sebe.

Funkční odvod vody

Okap k pergole

U posuvných pergol s rovnou střechou je odvod vody vždy oříšek, ale tady se podařilo najít funkční a spolehlivé řešení. Vesavěné sběrače vody po vnitřních stranách pergoly přirozeně splývají s celou konstrukcí a díky integrovaným okapovým svodům ve sloupech pergoly je celý systém funkční, ale i nenápadný.

Mohlo by Vás zajímat:

Zobrazit detail

Arquati First

 
Zobrazit detail

Arquati Line

 
Zobrazit detail

Arquati Flag

 
Zobrazit detail

Arquati Self

 

Stránku vytvořil Ondřej

Ondřej

ondrej@noventa.cz

608 313 000

Mohlo by Vás zajímat: