Posuvné pergoly

Vytvořte si nebe nad hlavou stisknutím tlačítka.

A co teprve ty pohodové večery pod pergolou u vína?

Proč si pořídit pohyblivou pergolu?

Přijdete na terasu, zmáčknete tlačítko na dálkovém ovladači, motor zabere a za deset vteřin máte nad hlavou sluníčko a můžete si vychutnávat jarní počasí. V případě potřeby stínu nebo ochrany před deštěm jednoduše postup opakujete. A pak, italské pergoly jsou nádherné.

Dokonalé zastřešení pergoly

Brustor vyrábí luxusní designové pergoly na míru pro každou zahradu nebo terasu. Celý systém střechy je postavený na pohyblivém zastřešení – dá se to vysvětlit tak, že střecha se shrnuje ke stěně, čímž vzniká otevřená pergola, vlastně jen slunolam. Pokud střechu jedním stisknutím tlačítka zavřete, plachta se perfektně napne a vznikne tak uzavřený prostor, který Vás ochrání před sluncem a deštěm. Stejný systém můžete vidět na střechách veteránů z třicátých let – koneckonců Alfa Romeo a Enzo Ferrari jsou naším velkým vzorem.

Naše nabídka:

Zobrazit detail

Arquati First

Pergola First je jednička v robustním designu pergol s pohyblivou střechou. Díky silné konstrukci může být i samostojná, což umožňuje vytvořit prakticky kdekoliv dokonalou oázu pro Váš odpočinek.

Výrobce:
 
Zobrazit detail

Arquati Line

Jednoduchá jako tenká linie - pergola je navržena pro zakrytí malých a středních teras. Jedinečnost jí propůjčuje specifické masivní designové čelo, které z pergoly dělá silnou osobnost pro každou terasu.

Výrobce:
 
Zobrazit detail

Arquati Flag

Stylová pergola ke zdi domu, jejíž posuvná střecha Vám umožní rozhodnout se, jak moc chcete být v kontaktu s okolním světem. Patentovaný systém uchycení umožňuje i vzhledově dokonalou montáž pod balkon nebo vysunuté patro domu.

Výrobce:
 
Zobrazit detail

Arquati Self

Nová forma zahradního altánu přišla ve formě samostojné pergoly s posuvnou střechou, která nepřipouští žádný kompromis. Uprostřed anglického trávníku Vás bude lákat o odpočinku jedinečná konstrukce s atmosférou večera v Itálii.

Výrobce:
 
Zobrazit detail

Brustor B300

Pergola B300 od belgického výrobce Brustor je to pravé řešení pro vytvoření místa pro odpočinek na Vaší terase. Pohyblivá střecha z voděodolného PVC se během jedné minuty dokáže nahrnout ke straně, a Vy tak můžete mít přímý kontakt s okolním světem.

Výrobce:
 
Zobrazit detail

Arquati MINI 90

Elegance a jednoduchost - to je pergola s pohyblivou střechou Mini 90. Díky jednoduché a a lehké konstrukci perfektně ladí k jakékoliv terase, a přitom nabízí veškeré výhody pergol s posuvným zastřešením.

Výrobce:
 

Můžeme nějak poradit s pergolou?

Průvodce výběrem

Lamelová pergola

Podívejte se na náš seriál o výběru pergoly a zjistěte všechno o tom, jak vybrat tu správnou pergolu pro Vaši terasu.

Zeptejte se - rádi pomůžeme

Dotazy k pergolám

Ještě nevíte, jak by měla vaše terasa vypadat? Řešíte technické detaily? Jsme tu pro vás, stačí napsat nebo zavolat.

Rychlý kontakt

608 313 000 | ondrej@noventa.cz

Zastavte se na kávu

Lamelová pergola

Přijďte se podívat na jednu z našich prodejen a nad pravým italským espressem probereme, jak by to u vás mohlo vypadat.

Stránku vytvořil Ondřej

Ondřej

Rád vám pomohu s výběrem pergoly

ondrej@noventa.cz

608 313 000

Kód kategorie: 13