Posuvné pergoly

Vytvořte si nebe nad hlavou stisknutím tlačítka.

A co teprve ty pohodové večery pod pergolou u vína?

Proč si pořídit pohyblivou pergolu?

Přijdete na terasu, zmáčknete tlačítko na dálkovém ovladači, motor zabere a za deset vteřin máte nad hlavou sluníčko a můžete si vychutnávat jarní počasí. V případě potřeby stínu nebo ochrany před deštěm jednoduše postup opakujete. A pak, italské pergoly jsou nádherné.

Proč Arquati?

Když Franco Arquati zakládal firmu, jakých byly v Itálii stovky, chtěl se věnovat výrobě stínící techniky. Kromě technického talentu měli také cit pro design, a tak se jeho produkty brzy staly velmi populární.

Když pak řešil, jak vylepšit stávající markýzu, našel unikátní řešení. Posuvné zastřešení pergol začal vyrábět a brzy se jeho firma stala jedničkou na trhu v tomto oboru. Kombinace práce špičkových italských designérů, smyslu po užitečnost a tyrolský smysl pro detail provází stínění Arquati dodnes.

Dokonalé zastřešení pergoly

Arquati vyrábí luxusní designové pergoly na míru pro každou zahradu nebo terasu. Celý systém střechy je postavený na pohyblivém zastřešení – dá se to vysvětlit tak, že střecha se shrnuje ke stěně, čímž vzniká otevřená pergola, vlastně jen slunolam. Pokud střechu jedním stisknutím tlačítka zavřete, plachta se perfektně napne a vznikne tak uzavřený prostor, který Vás ochrání před sluncem a deštěm. Stejný systém můžete vidět na střechách veteránů z třicátých let – koneckonců Alfa Romeo a Enzo Ferrari jsou naším velkým vzorem.

Naše nabídka:

Zobrazit detail

Arquati MINI 90

Elegance a jednoduchost - to je pergola s pohyblivou střechou Mini 90. Díky jednoduché a a lehké konstrukci perfektně ladí k jakékoliv terase, a přitom nabízí veškeré výhody pergol s posuvným zastřešením.

Výrobce:
 
Zobrazit detail

Arquati First

Pergola First je jednička v robustním designu pergol s pohyblivou střechou. Díky silné konstrukci může být i samostojná, což umožňuje vytvořit prakticky kdekoliv dokonalou oázu pro Váš odpočinek.

Výrobce:
 
Zobrazit detail

Arquati Line

Jednoduchá jako tenká linie - pergola je navržena pro zakrytí malých a středních teras. Jedinečnost jí propůjčuje specifické masivní designové čelo, které z pergoly dělá silnou osobnost pro každou terasu.

Výrobce:
 
Zobrazit detail

Arquati Flag

Stylová pergola ke zdi domu, jejíž posuvná střecha Vám umožní rozhodnout se, jak moc chcete být v kontaktu s okolním světem. Patentovaný systém uchycení umožňuje i vzhledově dokonalou montáž pod balkon nebo vysunuté patro domu.

Výrobce:
 
Zobrazit detail

Arquati Self

Nová forma zahradního altánu přišla ve formě samostojné pergoly s posuvnou střechou, která nepřipouští žádný kompromis. Uprostřed anglického trávníku Vás bude lákat o odpočinku jedinečná konstrukce s atmosférou večera v Itálii.

Výrobce:
 
Zobrazit detail

Brustor B300

Pergola B300 od belgického výrobce Brustor je to pravé řešení pro vytvoření místa pro odpočinek na Vaší terase. Pohyblivá střecha z voděodolného PVC se během jedné minuty dokáže nahrnout ke straně, a Vy tak můžete mít přímý kontakt s okolním světem.

Výrobce:
 

Můžeme nějak poradit s pergolou?

Průvodce výběrem

Lamelová pergola

Podívejte se na náš seriál o výběru pergoly a zjistěte všechno o tom, jak vybrat tu správnou pergolu pro Vaši terasu.

Zeptejte se - rádi pomůžeme

Dotazy k pergolám

Ještě nevíte, jak by měla vaše terasa vypadat? Řešíte technické detaily? Jsme tu pro vás, stačí napsat nebo zavolat.

Rychlý kontakt

608 313 000 | ondrej@noventa.cz

Zastavte se na kávu

Lamelová pergola

Přijďte se podívat na jednu z našich prodejen a nad pravým italským espressem probereme, jak by to u vás mohlo vypadat.

Stránku vytvořil Ondřej

Ondřej

Rád vám pomohu s výběrem pergoly

ondrej@noventa.cz

608 313 000

Kód kategorie: 13