Japonské posuvné stěny

Design a funkčnost prověřená starými samuraji

Moderní stínící prvek, který zásadně promění váš interiér.

Moderní stínící prvek, který se stává významnou součástí stylu interiéru.

Japonské posuvné stěny

Japonské posuvné panelové stěny jsou účelný řešením pro zastínění velkých ploch, pro oddělení a rozdělení interiéru na vícero částí, nebo pro zakrytí prostor. V neposlední řadě se jedná o krásné a nevšední designové řešení, které vdechne daným prostorám moderní a až orientální styl.

Z čeho jsou posuvné panelové stěny?

Japonská panelová stěna se skládá z hliníkového nosného profilu, který v sobě obsahuje kolejnice - na které jsou umístěné stínící panely. Nosné profily nabízíme s 2 nebo 5 drážkami. odpovídá délce prostoru který potřebujete zastínit. Textilní panely mohou být mnoha barvách a designech. Látky panelu jsou utkána z umělých vláken, většinou 100% polyester, z důvodů stálobarevnosti a možnostem čištění.

Délka posuvné stěny - prostorové možnosti

Japonské stěny můžeme nastavit až na dvojnásobný počet panelů - tj.. Z výše uvedeného může vyznít, že můžeme použít max. 5 panelů avšak nosné profily lze dále spojit a propojit.

Moderní styly - dekor dle vašich představ a potřeb

Panely posuvných stěn se vyrábějí ze stejných textilií které jsou použity i pro výrobu rolet. Díky tomu je k dispozici velké množství dekorů, barev a látek s různým stupněm průsvitnosti a průhlednosti.

Jak to může vypadat?

Stránku vytvořil Ondřej

Ondřej

Rád vám pomohu s výběrem japonských posuvných stěn

ondrej@noventa.cz

608 313 000

Mohlo by Vás zajímat: