Japonské posuvné stěny

Design a funkčnost prověřená starými samuraji.

Moderní stínící prvek, který zásadně promění váš interiér.

Domů » Japonské posuvné stěny

Moderní stínící prvek, který se stává významnou součástí stylu interiéru.

Japonské posuvné panelové stěny jsou účelný řešením pro zastínění velkých ploch, pro oddělení a rozdělení interiéru na vícero částí, nebo pro zakrytí prostor. V neposlední řadě se jedná o krásné a nevšední designové řešení, které vdechne daným prostorám moderní a až orientální styl.

Z ČEHO JSOU POSUVNÉ PANELOVÉ STĚNY?

Japonská panelová stěna se skládá z hliníkového nosného profilu, který v sobě obsahuje kolejnice – na které jsou umístěné stínící panely. Nosné profily nabízíme s 2 nebo 5 drážkami. odpovídá délce prostoru který potřebujete zastínit. Textilní panely mohou být mnoha barvách a designech. Látky panelu jsou utkána z umělých vláken, většinou 100% polyester, z důvodů stálobarevnosti a možnostem čištění.

Délka posuvné stěny – prostorové možnosti

Japonské stěny můžeme nastavit až na dvojnásobný počet panelů – tj.. Z výše uvedeného může vyznít, že můžeme použít max. 5 panelů avšak nosné profily lze dále spojit a propojit.

Moderní styly – dekor dle vašich představ a potřeb

Panely posuvných stěn se vyrábějí ze stejných textilií které jsou použity i pro výrobu rolet. Díky tomu je k dispozici velké množství dekorů, barev a látek s různým stupněm průsvitnosti a průhlednosti.

Jak to může vypadat?

Výhradní zastoupení německého výrobce kvalitní stínící techniky pro ČR.

Výhradní zastoupení švédského výrobce skrytých stropních pouzder pro rolety a záclonové kolejnice.

Výhradní zastoupení pro on-line prodej kvalitních záclonových kolejnic Forest z Holandska.