Žaluzie

Tradiční, roky prověřené stínění do bytu.

Nejznámější forma stínění může mít i hezčí podobu. Pojďte se podívat.

Žaluzie = základní, dostupné stínění

Žaluzie na okno

Teorie žaluzií

Vnitřní okenní žaluzie tvoří základní variantu pro zastínění oken se všemi klady i zápory, které nabízí. Největší výhodou klasických žaluzií je jejich cena. Ta je např. oproti plisé žaluziím o něco nižší. Z nižší ceny a z celkového principu fungování žaluzií pak plyne pár omezení. Žaluzie mají pouze jedinou funkční stínící vlastnost, lze je použít jen ve funkci “den a noc”. Žaluzie tedy doporučujeme pouze jako základní a nejdostupnější možnost jak zatemnit interiér.

Naše nabídka žaluzií do bytu

Jsou v naší zemi nejrozšířenějším “stíněním” do oken. Předvybrali jsme proto pro vás typy žaluzií, jejichž styl lišty mechaniky se hodí přímo k materiálům, ze kterých jsou vaše okna vyrobena. Ať už se jedná o plastová, hliníková, nebo dřevěná, jednotlivé typy našich žaluzií, padnou ke každému. Žaluzie je dále možné dodat v barvě vzorníku RAL.

Prodáváme kvalitní české žaluzie

Jsme autorizovaným dodavatelem žaluzií předního českého výrobce, společnosti ISOTRA, která je vnímána jako jeden z technologických lídrů v oblasti žaluzií, zároveň však nabízející velice příznivé ceny svých výrobků. Žaluziemi společnosti ISOTRA jsme vám schopni zastínit interiér v dobré kvalitě a za příznivou cenu.

Kvalita, materiály a co nejlepší funkčnost.

Námi nabízené okenní žaluzie se vyznačují vysokou kvalitou provedení, na čemž výrobce neustále pracuje.

Vážení zákazníci, náhradní díly k žaluziím nevedeme. Děkujeme za pochopení.

Stránku vytvořil Ondřej

Ondřej

Rád vám pomohu s výběrem žaluzií

ondrej@noventa.cz

608 313 000

Mohlo by Vás zajímat: