Žaluzie

Tradiční, roky prověřené stínění do bytu.

Nejznámější forma stínění může mít i hezčí podobu. Pojďte se podívat.

Domů » Žaluzie

Žaluzie = základní, dostupné stínění

Jak je to u nás s žaluziemi?

Z kapacitních důvodů řešíme klasické žaluzie pouze od 10 ks a neúčastníme se cenové války mezi místními. Děkujeme za pochopení:)

TEORIE ŽALUZIÍ

Vnitřní okenní žaluzie tvoří základní variantu pro zastínění oken se všemi klady i zápory, které nabízí. Největší výhodou klasických žaluzií je jejich cena. Ta je např. oproti plisé žaluziím o něco nižší. Z nižší ceny a z celkového principu fungování žaluzií pak plyne pár omezení. Žaluzie mají pouze jedinou funkční stínící vlastnost, lze je použít jen ve funkci “den a noc”. Žaluzie tedy doporučujeme pouze jako základní a nejdostupnější možnost jak zatemnit interiér.

NAŠE NABÍDKA ŽALUZIÍ DO BYTU

Jsou v naší zemi nejrozšířenějším “stíněním” do oken. Předvybrali jsme proto pro vás typy žaluzií, jejichž styl lišty mechaniky se hodí přímo k materiálům, ze kterých jsou vaše okna vyrobena. Ať už se jedná o plastová, hliníková, nebo dřevěná, jednotlivé typy našich žaluzií, padnou ke každému. Žaluzie je dále možné dodat v barvě vzorníku RAL.

Prodáváme kvalitní české žaluzie

Jsme autorizovaným dodavatelem žaluzií předního českého výrobce, společnosti ISOTRA, která je vnímána jako jeden z technologických lídrů v oblasti žaluzií, zároveň však nabízející velice příznivé ceny svých výrobků. Žaluziemi společnosti ISOTRA jsme vám schopni zastínit interiér v dobré kvalitě a za příznivou cenu.

KVALITA, MATERIÁLY A CO NEJLEPŠÍ FUNKČNOST.

Námi nabízené okenní žaluzie se vyznačují vysokou kvalitou provedení, na čemž výrobce neustále pracuje. Aktuálně např. otevřením nejmodernější lakovny ve střední Evropě. Všechny výrobky splňují přísnou normu ČSN EN ISO 9001:2009. Okenní žaluzie s plochou větší než 1,8 m2 dodáváme s pomocným převodovým systémem 1:3, tak aby bylo zvedání žaluzií co nejméně namáhavé.

Výhradní zastoupení německého výrobce kvalitní stínící techniky pro ČR.

Výhradní zastoupení švédského výrobce skrytých stropních pouzder pro rolety a záclonové kolejnice.

Výhradní zastoupení pro on-line prodej kvalitních záclonových kolejnic Forest z Holandska.