Rolety den a noc

Světlo nebo stín?

Hlavně si nepusťte přes okno stín. Rolety den a noc jsou jedinečnou kombinací světla a tmy, které Vám dávají vždycky možnost rozhodnout, kolik světla si k sobě pustíte.

rolety den a noc

Nejoblíbenější rolety? Den a noc.

Vyhrávají soukromého Oscara Noventy za nejlepší herecký výkon se světlem. Pruhované rolety, kde jedna část je nepropustná a druhá umožňuje slunečním paprskům vykouzlit obrazce na podlaze, se hodí prostě všude. Rolety den a noc jsou nejvíc trendy prvkem ve stínění interiérů. Nebudeme moc přesvědčovat textem – stačí se podívat na fotky.

Právo volby

Vždycky se můžete rozhodnout, jak to vlastně bude - pomocí ovládacího řetízku nebo dálkového ovládání můžete určit, jak se budou jednotlivé pruhy překrývat.

Látky do rolet den a noc

Tkanina v roletách den a noc je pohledově nekonečná. Správným nastavením dokážete vytvořit buď úplné zatemnění, nebo poloviční propustnost světla přes pruhy. I u plných částí pruhů je důležité přemýšlet nad propustností světla – rádi Vám poradíme s výběrem správné tkaniny. Samozřejmostí je konzultace barevnosti rolety vzhledem k Vašemu interiéru.

rolety den a noc látka

Opět Vám zde budeme (a rádi) tvrdit, že Vám pomůžeme. Není to prázdná fráze, v nabídce máme přes 200 druhů kvalitních látek a bude nám potěšením společně vybrat právě tu, která se bude hodit do Vašeho interiéru.

Boxy a kazety

Máme v nabídce všechny tři běžné varianty:

  • otevřenou,
  • semi-box,
  • plnou kazetu.

Typů kazet u rolet den a noc je opravdu hodně, navíc si můžete vybrat z několika nejpoužívanějších barev. Dokážete tak roletu nejlépe přizpůsobit interiéru, například volbou stejné barvy kazety, jako je rám okna. Navíc můžeme "schovat" i do sádrokartonového podhledu.

rolety den a noc bílá

Ukázky realizací rolet den a noc

Fotky rolet den a noc

Poptávkový formulář

Pomocí tohoto formuláře nám můžete poslat nezávaznou poptávku. Rádi Vám odpovíme do druhého dne.

Rozměry rolet

Šířka (cm) Výška (cm) Počet (ks) Typ kazety Kotvení Ovládání Barva
1
2
3
4

Informace k poptávce

   Souhlasím se zpracováním osobních údajů. (Pouze pro naše účely při zpracování poptávky - více zde .)
potřebujete poradit?
Zavolejte 608 313 000

Stránku vytvořil Ondřej

Ondřej

Rád vám pomohu s výběrem rolet den a noc

ondrej@noventa.cz

608 313 000

Mohlo by Vás zajímat: