Rolety den a noc

Světlo nebo stín?

Hlavně si nepusťte přes okno stín. Rolety den a noc jsou jedinečnou kombinací světla a tmy, které Vám dávají vždycky možnost rozhodnout, kolik světla si k sobě pustíte.

Nejoblíbenější rolety? Den a noc.

Vyhrávají soukromého Oscara Noventy za nejlepší herecký výkon se světlem. Pruhované rolety, kde jedna část je nepropustná a druhá umožňuje slunečním paprskům vykouzlit obrazce na podlaze, se hodí prostě všude. Rolety den a noc jsou nejvíc trendy prvkem ve stínění interiérů. Nebudeme moc přesvědčovat textem – stačí se podívat na fotky.

Právo volby

Vždycky se můžete rozhodnout, jak to vlastně bude – pomocí ovládacího řetízku nebo dálkového ovládání můžete určit, jak se budou jednotlivé pruhy překrývat.

Látky do rolet den a noc

Tkanina v roletách den a noc je pohledově nekonečná. Správným nastavením dokážete vytvořit buď úplné zatemnění, nebo poloviční propustnost světla přes pruhy. I u plných částí pruhů je důležité přemýšlet nad propustností světla – rádi Vám poradíme s výběrem správné tkaniny. Samozřejmostí je konzultace barevnosti rolety vzhledem k Vašemu interiéru.

Opět Vám zde budeme (a rádi) tvrdit, že Vám pomůžeme. Není to prázdná fráze, v nabídce máme přes 200 druhů kvalitních látek a bude nám potěšením společně vybrat právě tu, která se bude hodit do Vašeho interiéru.

Boxy a kazety

Máme v nabídce všechny tři běžné varianty:

  • otevřenou,
  • semi-box,
  • plnou kazetu.

Typů kazet u rolet den a noc je opravdu hodně, navíc si můžete vybrat z několika nejpoužívanějších barev. Dokážete tak roletu nejlépe přizpůsobit interiéru, například volbou stejné barvy kazety, jako je rám okna. Navíc můžeme „schovat“ i do sádrokartonového podhledu.

Ukázky realizací rolet den a noc

Fotky rolet den a noc

Výhradní zastoupení německého výrobce kvalitní stínící techniky pro ČR.

Výhradní zastoupení švédského výrobce skrytých stropních pouzder pro rolety a záclonové kolejnice.

Výhradní zastoupení pro on-line prodej kvalitních záclonových kolejnic Forest z Holandska.