Rolety den a noc

Světlo nebo stín?

Hlavně si nepusťte přes okno stín. Rolety den a noc jsou jedinečnou kombinací světla a tmy, které Vám dávají vždycky možnost rozhodnout, kolik světla si k sobě pustíte.

rolety den a noc

Nejoblíbenější rolety? Den a noc.

Vyhrávají soukromého Oscara Noventy za nejlepší herecký výkon se světlem. Pruhované rolety, kde jedna část je nepropustná a druhá umožňuje slunečním paprskům vykouzlit obrazce na podlaze, se hodí prostě všude. Rolety den a noc jsou nejvíc trendy prvkem ve stínění interiérů. Nebudeme moc přesvědčovat textem – stačí se podívat na fotky.

Právo volby

Vždycky se můžete rozhodnout, jak to vlastně bude - pomocí ovládacího řetízku nebo dálkového ovládání můžete určit, jak se budou jednotlivé pruhy překrývat.

Látky do rolet den a noc

Tkanina v roletách den a noc je pohledově nekonečná. Správným nastavením dokážete vytvořit buď úplné zatemnění, nebo poloviční propustnost světla přes pruhy. I u plných částí pruhů je důležité přemýšlet nad propustností světla – rádi Vám poradíme s výběrem správné tkaniny. Samozřejmostí je konzultace barevnosti rolety vzhledem k Vašemu interiéru.

rolety den a noc látka

Opět Vám zde budeme (a rádi) tvrdit, že Vám pomůžeme. Není to prázdná fráze, v nabídce máme přes 200 druhů kvalitních látek a bude nám potěšením společně vybrat právě tu, která se bude hodit do Vašeho interiéru.

Boxy a kazety

Máme v nabídce všechny tři běžné varianty:

  • otevřenou,
  • semi-box,
  • plnou kazetu.

Typů kazet u rolet den a noc je opravdu hodně, navíc si můžete vybrat z několika nejpoužívanějších barev. Dokážete tak roletu nejlépe přizpůsobit interiéru, například volbou stejné barvy kazety, jako je rám okna. Navíc můžeme "schovat" i do sádrokartonového podhledu.

rolety den a noc bílá

Ukázky realizací rolet den a noc

Fotky rolet den a noc

Líbí se Vám rolety den a noc? Pošlete nám poptávku nebo se přiďte podívat na vystavené vzorky v našich prodejnách.

Poptávkový formulář

Pomocí tohoto formuláře nám můžete poslat nezávaznou poptávku.

Detaily rolet

Pozice Šířka Výška Počet (ks) Typ kazety Kotvení Ovládání Barva
cm
cm
ks
cm
cm
ks
cm
cm
ks
cm
cm
ks
cm
cm
ks
cm
cm
ks

Informace k poptávce

potřebujete poradit?
Zavolejte 608 313 000

Stránku vytvořil Ondřej

Ondřej

Rád vám pomohu s výběrem rolet den a noc

ondrej@noventa.cz

608 313 000

Mohlo by Vás zajímat: