Bioklimatické pergoly

Myslíte, že existuje ideální zastínění terasy? Jsme si jistí, že lamelové pergoly jsou to nejdokonalejší, co Vám může ozdobit terasu (samozřejmě z oboru stínění).

Lamelovým pergolám se také říká bioklimatické, což znamená, pokud pergolu uzavřete ze stran (například pomocí bočních rolet do pergoly), můžete si v pergole vytvořit vlastní mikrosvět. Zní to sice jako pohádka o akváriu, ale díky střeše, která nepropustí ani kapku vody a poloprůhledným roletám nebo posuvnému zasklení si skutečně můžete vytvořit další obývací pokoj.

Jak to funguje?

Vezměte klasické žaluzie, zvětšte je asi stonásobně, položte je vodorovně a v té chvíli máte lamelovou pergolu. Tak jednoduché to sice není, ale pro představu to stačí. Konstrukčně vycházíme ze samostojných posuvných pergol s rovnou střechou, jen princip horního zastínění je jiný. Střecha se skládá z velkých otočných lamel, které se otáčejí kolem svého středu a navazují jedna na druhou. V místě dotyku lamel je pevné těsnění, které zajišťuje vodotěsnost celé střechy. Voda pak odtéká po stranách a je chytře svedena skrz sloupy dolů.

Čím nejlépe zastínit terasu?

Přesně tímhle. Nebude na Vás pršet, lamelová pergola Vás nejlépe ochrání před sluníčkem, v zimě se dá vytápět a nemusíte řešit sníh ani vichřice. Tak nám zkuste napsat nebo zavolat a my Vám rádi navrhneme ideální zastínění terasy.

Pokud se v tom potřebujete základně zorientovat, můžete se podívat na náš seriál o tom, jak vybrat pergolu.

Sázka na jednu kartu

Karta eso

Pergoly děláme dvanáctý rok. Jeden z nás pracoval roky ve firmě, která celý produkt vymyslela a vytvořila díky tomu nový svět stínění.

Za tu dobu nám prošla rukama celá řada projektů, většinu produktů, které jsou na trhu, fyzicky známe.

Právě díky perfektní znalosti produktu a dlouhodobým zkušenostem jsme se rozhodli dále věnovat pouze značce Brustor. Proč nemáme v nabídce 20 druhů pergol? Pergoly, které vytváříme, známe nazpamět, protože pracujeme pouze s nimi. Máme je v showroomu. Máme dostatek zkušeností. Umíme řešit speciální situace a zvláštní přání. Ale hlavně jim věříme.

Naše nabídka:

Zobrazit detail

Brustor B150

Hliníková pergola s plně automatickým otáčením lamel je cenově dostupné řešení pro kvalitní zastínění terasy. Lamely o velikosti 16 cm s otáčí o 135°, čímž poskytují dostatečný průnik světla na terasu. Ideální kombinace ceny a funkce pro Vaši terasu.

Výrobce:
 
Sleva Zobrazit detail

Brustor B200

Bioklimatická pergola B200 je výborná volba v nabídce hliníkových pergol. Plně automatické otáčení lamel umožňuje nastavit tok světla nebo ochranu před deštěm podle nálady. Rozšířený systém odvodu vody umožňuje zastínění ještě větší plochy.

Výrobce:
 
Zobrazit detail

Lamelová pergola Brustor B600

Výrobce:
 
Zobrazit detail

Brustor B250XL

Výrobce:
 

Můžeme nějak poradit s pergolou?

Průvodce výběrem

Lamelová pergola

Podívejte se na náš seriál o výběru pergoly a zjistěte všechno o tom, jak vybrat tu správnou pergolu pro Vaši terasu.

Zeptejte se - rádi pomůžeme

Dotazy k pergolám

Ještě nevíte, jak by měla vaše terasa vypadat? Řešíte technické detaily? Jsme tu pro vás, stačí napsat nebo zavolat.

Rychlý kontakt

608 313 000 | ondrej@noventa.cz

Zastavte se na kávu

Lamelová pergola

Přijďte se podívat na jednu z našich prodejen a nad pravým italským espressem probereme, jak by to u vás mohlo vypadat.

Stránku vytvořil Ondřej

Ondřej

Rád vám pomohu s výběrem pergoly

ondrej@noventa.cz

608 313 000

Kód kategorie: 4