Brustor B200

Specifikace:

Bioklimatická pergola B200 je výborná volba v nabídce hliníkových pergol. Plně automatické otáčení lamel umožňuje nastavit tok světla nebo ochranu před deštěm podle nálady. Rozšířený systém odvodu vody umožňuje zastínění ještě větší plochy.

Výrobce:
maker

Ideální volba pro rodiny, které rády stráví pár hezkých podvečeních chvil v pracovním týdnu, nebo i celé víkendy pod naší lamelovou střechou. Naše revoluční střecha vám po dešti veškeré kapky odvede mimo prostor pergoly a udrží Vás v suchu a s tepelným tělesem i v teple. Hlavní výhodou pergol značky Brustor je jejich celoroční využití a možnost přenášet chvíle strávené doma i ven, na čerstvý vzduch.

Základní vlastnosti

Hliníková konstrukce
Nerezové komponenty
Ochrana proti dešti
Ochrana proti slunci
Ochrana před větrem
Certifikovaný produkt

Nový obývací pokoj na terase

Hliníková pergola Brustor B200 je solidní základ pro vytvoření nového prostoru u Vás doma. Pokud střechu s otočnými lamelami podpoříte i uzavřením z boku venkovními roletami nebo posuvným zasklení, budete se pod pergolou cítit jako doma. Celý nápad se dá ještě dobře podpořit pomocí vytápění pergoly.

Pro ještě příjemnější prostředí se dá uvažovat nad LED osvětlením, který má tento model jako přirozenou součást konstrukce. A když už jsme u těch technologií, samozřejmě umím připojit i dešťový senzor a celou pergolu napojit na Váš chytrý dům.

Naše reference

Bioklimatická lamelová pergola Brustor k bazénu

Hliníková pergola s otočnými lamelami pro zastřešení místa pro odpočinek u bazénu. Rozměr 700 x 400cm, dálkové ovládání Somfy. Ani jeden viditelný šroubek. Více podobných referencí zde.