Brustor B200

Bioklimatická pergola B200 je výborná volba v nabídce hliníkových pergol. Plně automatické otáčení lamel umožňuje nastavit tok světla nebo ochranu před deštěm podle nálady. Rošířený systém odvodu vody umožňuje zastínění ještě větší plochy.

maker

Základní vlastnosti

Hliníková konstrukce
Nerezové komponenty
Ochrana proti dešti
Ochrana proti slunci
Ochrana před větrem
Certifikovaný produkt

Nový obývací pokoj na terase

Pergola B200 je solidní základ pro vytvoření nového prostoru u Vás doma. Pokud střechu s otočnými lamelami podpoříte i uzavřením z boku venkovními roletami nebo posuvným zasklení, budete se pod pergolou cítit jako doma. Celý nápad se dá ještě dobře podpořit pomocí vytápění pergoly.

Pro ještě příjemnější prostředí se dá uvažovat nad LED osvětlením, který má tento model jako přirozenou součást konstrukce. A když už jsme u těch technologií, samozřejmě umím připojit i dešťový senzor a celou pergolu napojit na Váš chytrý dům.

Maximální rozměry

Počet modulů Šírka Výsuv
Jeden modul7 m3,5 m
Jeden modul XL7 m4 m
Jeden modul XL26 m4,5 m
Dva moduly7 m7 m
Maximální výška: 3m.
Jednotlivé moduly jde napojovat vedle sebe nebo za sebe.

Dostupné barvy

Bílá
Antracit
Hnědá
RAL dle výběru

Extra

Otočné lamely

Střecha lamelové pergoly

Otočné lamely o šířce 21cm u verze XL se mohou otáčet o 130°. Oproti lamelám o šířce 16cm u verze L propouští ještě více světla. Pokud jsou plně uzavřené ve vodorovné poloze, voda odtéka po stranách do speciálních odtokových žlabů a pak sloupy ven. V místě dotyku lamel je speciální těsnící profil, který zaručuje vodotěsnost střechy. Pokud se lamely pomocí motoru natočí do otevřené polohy, jejich naklopení zajišťuje dostatečný přísun světla. Do jednotlivých lamel můžeme přidat i LED osvětlení na dálkové ovládání.

Dálkové ovládání Somfy

Pergola na dálkové ovládání

Pergolu můžete ovládat i na dálku pomocí bezdrátového ovladače Somfy. Kromě shrnování střechy můžete připojit i boční venkovní rolety nebo vyhřívače nebo audio systém, a mít tak terasu plně pod kontrolou, jen podle Vaší nálady.

Záruka 5 let

Záruční list k pergole

Brustor si stojí za svojí kvalitou, proto nabízí rozšířenou pětiletou záruku. Rádi Vám poskytneme podrobnosti.

Samostatná pergola

Lamelová pergola samostatně

Pergolu můžete postavit, například do středu zahrady nebo vedle bazénu. Díky tomu můžete vytvořit třeba venkovní kuchyni nebo zastřešení pro vířivku. I u této verze jdou moduly napojovat vedle sebe.

Instalace ke zdi domu

Hliníková pergola ke zdi domu

Pergolu můžete připojit ke zdi domu tak, aby se stala přirozenou součástí Vašeho bydlení. Napojení, odvod vody, venkovní rolety - vše je vyřešeno do největšího detailu. Model B200 můžete navíc u zdi domu napojovat vedle sebe.

Funkční odvod vody

Odvod vody v lamelové pergole

Pokud je střecha zavřená, o odvod vody se starají speciální okapové profily po všech stranách pergoly, které dále svádějí vodu do všech sloupů modulu. Pomocí malých otvorů pak voda vytéká ven.

Příslušenství

Boční zakrytí pergoly

Boční zakrytí pergoly

Pokud pergolu uzavřete z boku pomocí venkovních rolet, dodáte posezení na terase nový rozměr. Díky jednomu stisku tlačítka může látka za minutu "zmizet" k horní části a Vy tak máte dokonalý rozhled po Vaší zahradě. Ale pokud jsou rolety zatažené, poskytují Vám dokonalé soukromí.

Bodová LED světla v konstrukci

Světlo v pergole

Stylová LED světla, integrovaná přímo do střešního rámu pergoly, slouží k přímému osvětlení prostoru pod střechou. Samozřejmě je dokážeme napojit na centrální dálkový ovladač nebo chytré řízení domu.

Svítící LED lamely

Podsvícení pergoly

LED pásky integrované přímo v otočných lamelách dodávají pergole ten správý styl během večerního posezení. Jsou propojeny s dálkovým ovládáním pergoly, a to včetně možnosti stmívání.

Ambientní podsvícení

Ambientní osvětlení pergoly

Ambientní podsvícení pomocí LED pásků, umístěných na spodní straně okapových profilů vytváří nenápadné, avšak efektivní osvětlení celého prostoru pergoly. Samozřejmostí je dálkové ovládání.

Senzor deště a sněhu

Dešťový senzor k pergole

Jste na dovolené a chcete přijet do příjemného a prostředí? Dešťový senzor za Vás hlídá nepřízeň počasí na Vaší terase a když je potřeba, automaticky neprodyšně uzavře střechu.

Vytápění pergoly

Vytápění pergoly

Když pergolu uzavřete z boku pomocí rolet a vytvoříte tak vlastní mikrosvět, je už jen krůček k tomu, zvýšit komfort infračerveným vytápěním pergoly, které je samozřejmě napojené na stejné dálkové ovládání, jako celá pergola.

Poptávkový formulář

Pomocí tohoto formuláře nám můžete poslat nezávaznou poptávku. Rádi Vám odpovíme do druhého dne.

Rozměry pergoly


Informace k poptávce

potřebujete poradit?
Zavolejte 608 313 000
Kód produktu: BR200, 8691535049081, 24

Stránku vytvořil Ondřej

Ondřej

Rád Vám pomohu s výběrem pergoly

ondrej@noventa.cz

608 313 000

Mohlo by Vás zajímat:

Markýzy