Domů » Obchod » Brustor B200

Brustor B200

Bioklimatická pergola B200 je výborná volba v nabídce hliníkových pergol. Plně automatické otáčení lamel umožňuje nastavit tok světla nebo ochranu před deštěm podle nálady. Rozšířený systém odvodu vody umožňuje zastínění ještě větší plochy.
Ideální volba pro rodiny, které rády stráví pár hezkých podvečeních chvil v pracovním týdnu, nebo i celé víkendy pod naší lamelovou střechou. Naše revoluční střecha vám po dešti veškeré kapky odvede mimo prostor pergoly a udrží Vás v suchu a s tepelným tělesem i v teple. Hlavní výhodou pergol značky Brustor je jejich celoroční využití a možnost přenášet chvíle strávené doma i ven, na čerstvý vzduch.

Popis


Základní vlastnosti

Hliníková konstrukce

Nerezové komponenty

Ochrana proti dešti

Ochrana proti slunci

Ochrana před větrem

Certifikovaný produkt

Nový obývací pokoj na terase

Hliníková pergola Brustor B200 je solidní základ pro vytvoření nového prostoru u Vás doma. Pokud střechu s otočnými lamelami podpoříte i uzavřením z boku venkovními roletami nebo posuvným zasklení, budete se pod pergolou cítit jako doma. Celý nápad se dá ještě dobře podpořit pomocí vytápění pergoly.

Pro ještě příjemnější prostředí se dá uvažovat nad LED osvětlením, který má tento model jako přirozenou součást konstrukce. A když už jsme u těch technologií, samozřejmě umím připojit i dešťový senzor a celou pergolu napojit na Váš chytrý dům.

Naše reference

Bioklimatická lamelová pergola Brustor k bazénu

Hliníková pergola s otočnými lamelami pro zastřešení místa pro odpočinek u bazénu. Rozměr 700 x 400cm, dálkové ovládání Somfy. Ani jeden viditelný šroubek. Více podobných referencí zde.

Maximální rozměry

Počet modulů Šírka Výsuv
Jeden modul 7 m 3,5 m
Jeden modul XL 7 m 4 m
Jeden modul XL2 6 m 4,5 m
Dva moduly 7 m 7 m
Maximální výška: 3m.
Jednotlivé moduly jde napojovat vedle sebe nebo za sebe.

Dostupné barvy

Bílá

Antracit

Hnědá

RAL dle výběru

Extra

Otočné lamely

Střecha lamelové pergoly

Otočné lamely o šířce 21cm u verze XL se mohou otáčet o 135°. Oproti lamelám o šířce 16cm u verze L propouští ještě více světla. Pokud jsou plně uzavřené ve vodorovné poloze, voda odtéka po stranách do speciálních odtokových žlabů a pak sloupy ven. V místě dotyku lamel je speciální těsnící profil, který zaručuje vodotěsnost střechy. Pokud se lamely pomocí motoru natočí do otevřené polohy, jejich naklopení zajišťuje dostatečný přísun světla. Do jednotlivých lamel můžeme přidat i LED osvětlení na dálkové ovládání.

Dálkové ovládání Somfy

Pergola na dálkové ovládání

Pergolu můžete ovládat i na dálku pomocí bezdrátového ovladače Somfy. Kromě shrnování střechy můžete připojit i boční venkovní rolety nebo vyhřívače nebo audio systém, a mít tak terasu plně pod kontrolou, jen podle Vaší nálady.

Záruka 5 let

Záruční list k pergole

Brustor si stojí za svojí kvalitou, proto nabízí rozšířenou pětiletou záruku. Rádi Vám poskytneme podrobnosti.

Samostatná pergola

Lamelová pergola samostatně

Pergolu můžete postavit, například do středu zahrady nebo vedle bazénu. Díky tomu můžete vytvořit třeba venkovní kuchyni nebo zastřešení pro vířivku. I u této verze jdou moduly napojovat vedle sebe.

Instalace ke zdi domu

Hliníková pergola ke zdi domu

Pergolu můžete připojit ke zdi domu tak, aby se stala přirozenou součástí Vašeho bydlení. Napojení, odvod vody, venkovní rolety – vše je vyřešeno do největšího detailu. Model B200 můžete navíc u zdi domu napojovat vedle sebe.

Funkční odvod vody

Odvod vody v lamelové pergole

Pokud je střecha zavřená, o odvod vody se starají speciální okapové profily po všech stranách pergoly, které dále svádějí vodu do všech sloupů modulu. Pomocí malých otvorů pak voda vytéká ven.

Vlastnosti

Výhradní zastoupení německého výrobce kvalitní stínící techniky pro ČR.

Výhradní zastoupení švédského výrobce skrytých stropních pouzder pro rolety a záclonové kolejnice.

Výhradní zastoupení pro on-line prodej kvalitních záclonových kolejnic Forest z Holandska.