Látkové rolety

Renesance klasického stínění

V jednoduchosti je přece síla. Podle toho jsme se řídili, když jsme vybírali kolekce látek pro klasické rolety.
Látkové rolety jsou dokonale jednoduché a s hezkou látkou vytvoří opravdu příjemný stín.

Domů » Látkové rolety

Klasické látkové rolety jsou ideální řešení

Tradiční stínící prvek, starý jako obor stínící techniky sám. Jenže právě v tom je síla klasických rolet. I když všechno prošlo raketovým vývojem a dnes můžete ke stínění interiéru využít mnoho typů produktů, rolety s minimalistickou kazetou dokáží vykouzlit perfektní řešení. A přesně takové Vám můžeme nabídnout.

Oblíbené jsou látkové rolety v uzavřených boxech, ale někdy se více hodí přiznané otevřené rolety – i pro tyto situace se dá najít velmi pěkné řešení.

Pokud máte problémy s ranním vstáváním, můžete se podívat na možnosti elektrického pohonu rolet. Pokud nad tím nebudete chtít ani přemýšlet, ovládání pomocí chytré domácnosti bude tou nejlepší volbou.

JAKOU VYBRAT LÁTKU DO ROLET?

Tkaniny do klasických rolet dokáží zásadně oživit interiér. Proto jsme pro Vás vybrali celou řadu velmi zajímavých látek. Můžete si vybrat z několika různých druhů strutur a dostatečné nabídky barev. Rádi Vám pomůžeme s výběrem.

Což znamená, že to bude vypadat opravdu dobře a že budete spokojení.

Máme opravdu spoustu možností

To, že pracujeme s jednou látkou na jednoduché ploše umíme brát jako výhodu. Díky jednolité ploše si můžeme dovolit vytvářet z rolety prvek, který výrazně přispěje do celkového dojmu ze vzhledu místnosti. Navíc máme možnost určit, jak moc bude roleta průhledná a vybrat si strukturu látky. Díky tomu máme opravdu velký prostor pro možnost hrát si s celkovým dojmem.

Screenové rolety – látka Serge  S600 – Cenová skupina F, pokud je skladem. Serge na objednávku = příplatek 25%

BOXY A KAZETY

U vzhledu látkové rolety hraje roli i to, jak vypadá horní část, na kterou se navíjí látka. V nabídce jsou všechny tři běžné varianty:

  • otevřenou,
  • semi-box,
  • plnou kazetu.

Samozřejmostí je několik barevných variant a typů uzavřených kazet.

ROLETY V PODHLEDU?

Naší specialitou je „schovávání“ rolet do podhledů ze sádrokartonu. Vypadá to velmi efektivně, když z podhledu vyjíždí pouze tkanina a celý mechanismus zůstane skrytý. Lepší minimalismus ve stínící technice nenajdeme.

Ukázky realizací látkových rolet

Výhradní zastoupení německého výrobce kvalitní stínící techniky pro ČR.

Výhradní zastoupení švédského výrobce skrytých stropních pouzder pro rolety a záclonové kolejnice.

Výhradní zastoupení pro on-line prodej kvalitních záclonových kolejnic Forest z Holandska.