Římské rolety

colosseum

Stylové stínění samotného Ceasara

Již staří římané věděli, co je k jemnému utlumení, do budovy pronikajícího, italského, letního slunka nejlepší. Tyto rolety Vám dnes rádi představíme - rolety s přívlastem „římské“, coby odkaz na designovou podobnost s roletami z doby,kdy vládl Julius Ceasar. Osobně považujeme tyto rolety za ty nejvíce estetické, neznamená to však nutně, že by se jejich estetičnost nesnoubila s praktičností, ale o té až později.

Estetika římských rolet

Hlavní estetickou předností je možnost pracovat se samotnou látkou, jelikož na této roletě látka naprosto dominuje. Veškerá funkční konstrukce je důmyslně skryta, aby nekazila luxusní dojem římské rolety. Hrajte si se strukturou látky, její průhledností, vzory či samotnou barevností. Žádná jiná roleta vám tuto volnost nenabídne, jen ta římská.

římské rolety detail
římské rolety hnědé obývák
římské rolety bílé v kuchyni

Praktičnost římských rolet

Římské rolety jsou velmi praktické, což ocení především jemnější pohlaví – dekorativní látky jsou jednoduše odnímatelné a jsou pratelné. Látky jsou průmyslově vysrážené, takže při praní nehrozí jejich zmenšení. Tuto výhodu oceníte především ve více namáhaných prostorách, jako jsou dětské pokoje, koupelny či kuchyně.

Ovládání římských rolet

Roletu ovládejte jednoduše pomocí běžně známého řetízku. Avšak ani řetízek, coby součást estetického celku rolety, neujde naší pozornosti při návrhu řešení. K římským roletám nabízíme spousty druhů krásných řetízků i závaží. Tyto potom esteticky neublíží, ale naopak podtrhnou samotný design rolety. U ovládacího mechanismu samozřejmě dbáme i na bezpečnost těch nejmenších.

Ovládejte Vaši římskou roletu z pohodlí Vašeho gauče. Máme v nabídce několik druhů motorů, samozřejmostí jsou motory s extrémně tichým chodem. Ovládání motorů vám rádi napojíme na chytrou domácnost a rolety můžete tak ovládat např. časovým spínačem, slunečním senzorem nebo přímo Vaším chytrým telefonem.

Malý tip na závěr

Ideální spojení praktičnosti a estetiky utvoříte tehdy, necháte-li Vaše římské rolety zhotovit z kvalitní záclonoviny, kterou můžete světlo pronikající do místnosti jen jemně ztlumit. Pro úplné zatemnění místnosti poté použijte některé z našich kvalitních závěsů. Tímto docílíte jedinečného dojmu luxusu a útulnosti ve Vašem novém domově.

římské rolety tkanina

Ukázky římských rolet

římské rolety
Obývací pokoj - krémová barva
římské rolety
Obývací pokoj - bílá barva
římské rolety
Obývací pokoj - průhledná záclonovina
římské rolety
Koupelna
římské rolety
Ložnice
římské rolety
Jídelna
římské rolety pracovna
Pracovna
římské rolety dětský pokoj
Dětský pokoj
římské rolety ložnice
Ložnice
římské rolety ložnice
Ložnice
římské rolety kancelář
Kancelář
římské rolety ložnice
Ložnice

Stránku vytvořil Ondřej

Ondřej

Rád Vám pomohu s římskými roletami

ondrej@noventa.cz

608 313 000