Topení na terasu

Slunce pod Vaší střechou. Kdykoliv.

Teplo z našich vyhřívačů je stejně blahodárné jako sluneční svit. Unikátní infračervené vyhřívače vám dodají zdravé teplo. Ano zdravé, je to druhé slunce pod vaší pergolou, slunce, které vás neoslňuje, ale zahřívá. Už nikdy neutíkejte před chladem. Užívejte si vaše zábavné večery až dokonce.

Přiveďte si slunce na vaší terasu!

Sluncem zalité pláže, sluneční paprsky, co vás lechtají na tváři, rozpálená ulice plná letních zahrádek a vidina dlouhé letní vlahé noci. Tak přesně o tom si v našich podmínkách můžeme kromě letních měsíců nechat jen zdát. Nebo? Nebo si můžete do své zimní zahrady, pergoly nebo restaurační předzahrádky pořídit vyhřívač od společnosti Tansun.

Proč máme tak rádi Tansun? Klasika, kvalita, design 

Společnost Tansun je přední britský výrobce infračervených vyhřívačů. Na trhu působí již 35 let a se svými zkušenostmi dokáže nabídnout velké množství řešení jak zajistit teplo kdekoliv a celoročně. Každý vyhřívač je navržen tak, aby svými vlastnostmi splňoval požadavky specifické pro daný prostor, který má ohřívat. Vyhřívače tak dokážou obstát povětrnostním vlivům, poradí si s venkovním komerčním vytápěním nebo nežádoucím oslněním. Existují také mobilní vyhřívače, které jsou zajištěny proti nechtěnému naklonění, ty tak můžete bez obav používat na místech kde je rušno, při cestování nebo výrobních halách.

Výhradní zastoupení německého výrobce kvalitní stínící techniky pro ČR.

Výhradní zastoupení švédského výrobce skrytých stropních pouzder pro rolety a záclonové kolejnice.

Výhradní zastoupení pro on-line prodej kvalitních záclonových kolejnic Forest z Holandska.