Závěsy

Návrat tradice vypadá přesně takhle.

Myslíme si, že závěsy jsou to nejpřirozenější, co k oknu patří.
Pojďte se přesvědčit.

Šijeme podle Vašich přání

Když jsme vybírali kolekce závěsů a záclon, soustředili jsme se na tři věci:

  • kvalitu,
  • styl,
  • dostatek variant.

A podařilo se nám najít!

Takže Vám můžeme nabídnout velmi kvalitní závěsy v několika velmi nadčasových kolekcích. Celkem máme k dispozici přibližně 650 vzorů (a vyznáme se v tom), od minimalistických a jednoduchých stylů, až po tradiční závěsy.

Jak pracujeme?

Zakládáme si na tom, že celkový výsledek musí být jednoduše dokonalý, proto poskytujeme kompletní servis, od návrhu až po realizaci.

Výběr závěsů, záclon a stuh

Zastavíte se u nás na prodejně a my Vám připravíme pravé italské espresso, nebo Vás navštívíme se vzorníky látek. Tím jednoduše začneme. Popovídáme si o Vašem stylu a o představách, jak by mělo vše vypadat. Máme na výběr asi z šesti stovek dekorů látek, ale nebojte, nebudeme to zbytečně komplikovat. Pokusíme se hned ze začátku vybrat Váš správný styl závěsů a budeme společně hledat to nejhezčí řešení.

Každé realizaci se snažíme vždy vtisknout náš “podpis” v podobě jednoduchého a čistého stylu, ale nikdy Vás nebudeme přesvědčovat o něčem, co se Vám nebude líbit. Vždy maximálně respektujeme přání zákazníka.

Závěsy Olomouc na prodejně
Vzorníky závěsů

Přijďte se podívat do našich prodejen

Všechny závěsy šijeme na míru, případně vám můžeme dodat i látku v metráži. Kolekce si můžete prohlédnout v obou prodejnách.

V obou prodejnách máme vystavené závěsy i záclony přímo na oknech, takže se můžete podívat i na skutečné realizace. Stačí se zastavit:)

A proč si vybrat závěsy u nás?

Máme opravdu kvalitní látky za rozumnou cenu. Navíc rozumíme bytovému designu, rádi Vám poradíme a společně vybereme to nejhezčí řešení.


Ukázky naší práce

Závěsy do ložnice - Olomouc

Do této stylové ložnice jsme ve spolupráci s bytovým architektem ušili záclony i závěsy a dodali jsme kvalitní povlečení Irisette.

Závěsy do bytu v Olomouci se slonem a skrytým řasením

Závěsy z naší nejoblíbenější dekorační látky a záclony 896 jsme umístili do stylově vymyšleného podhledu. Červená látka dokonale oživila kuchyň a šedý tón v ložnici perfektně doplnil fototapetu.

Kvalita látek a šití

Šití závěsů

Pečlivé šití

Máme výbornou a pečlivou švadlenu. Klademe důraz i na detaily, které nejsou na první pohled vidět, jako například zakončování nebo napojení látek.

Kvalitní látka = delší život, méně práce

Velmi rychle jsme přišli na to, že pokud šijeme z kvalitní látky, je všechno jednodušší. Látka je odolná, nemačká se a nebledne. Lépe se pere, nemačká se a nemusí se proto tolik žehlit.

Životní prostředí a bezpečnost

Všechny látky, které máme v nabídce mají certifikát Eko-Tex. To znamená, že látky neobsahují pesticity, formaldehydy a jiné škodlivé látky a mají neutrální pH. Jsou tak bezpečné i pro děti. V sortimentu máme samozřejmě i nehořlavé látky.

Oeko-tex certifikát
Nehořlavé závěsy

Ukázky látek ze vzorníků

Záclony

Máme celkem dost druhů, ale většinou pracujeme s několika favority. Naše skvělá dodavatelka nám nakreslila do vzorníku srdíčko k těm, které má nejradši a nám prostě přirostly k srdci.

záclony kvalitně

Inspirace - závěsy

Výběr závěsů není procházka růžovým sadem, ale rádi Vás provedeme. Kolem okna se toho dá vykouzlit opravdu hodně. Máme dostatek zkušeností a smysl pro design, takže se vždycky snažíme vytvořit něco unikátního.

Není to jen o tom, vybrat správnou barvu, ale dost záleží i na struktuře materiálu a povaze. Proto se vždycky snažíme naladit záclony s okolím tak, aby výsledek byl dokonalý.


Časté dotazy ohledně závěsů a záclon

1.) Zajistíte mi ušití záclon a závěsů?

Samozřejmě. Šijeme na kvalitních strojích, s důrazem na detail. Doba ušití je přibližně deset pracovních dní, doprava hotového závěsu nebo záclony trvá dva pracovní dny a cena se řídí ceníkem přepravní společnosti DPD. Při balení klademe důraz na čistotu a ochranu látek před mechanickým poškození. Šití závěsů je (před pověšením) vlastně korunka na závěr, proto se soustředíme maximálně na kvalitu. Samozřejmostí je i příprava oček nebo jiných úchytů na garnýže nebo záclonové kolejničky.

2.) Jak je to s dopravou a dodací dobou?

Pokud si u nás vyberete záclonu nebo závěs, u nás na prodejně bude do pěti pracovních dnů. Pokud pro Vás budeme šít, dodací doba je přibližně deset pracovních dnů.

V případě osobního převzetí látky na prodejně dopravu neúčtujeme. Pokud posíláme, řídíme se dle ceníku přepravní společnosti DPD. Balné neúčtujeme.

3.) Balíky, běžné metry, výška závěsů?

Závěsy i záclony se prodávají po balících (v rolích). Délka role je zpravidla 15 nebo 30 metrů. Pro každou zakázku je potřeba vždy objednat celý balík, kdy to, co zbyde z balíku, je takzvaný prostřih. Celková cena závěsu nebo záclony je tak ovlivňována tím, jaké jsou délky balíků. Při návrhu se ale snažíme prostřih co možná nejvíce snížit, v případech, kdy je větší, nabízíme například ušití polštářů ve stejném dekoru.

Výška většiny balíků je 150 cm nebo 300 cm. Pokud vám říkáme cenu, vždy pracujeme s cenou za běžný metr (tedy výška x 1 metr, odpočítaný z balíku).

4.) Záložky, podšívky a stuhy

Záložky na boku závěsů děláme 1-2 cm, je tedy potřeba ke spotřebě připočíst 4 - 8 cm na boky látky. Dolní záložku děláme 5 + 5 cm do výšky 200 cm a 10 + 10 cm do výšky nad 200 cm. pro zjednodušení celkově připočítáváme ke spotřebě 30 cm.

U podšívky děláme dolní záložku 5 + 5cm a pod stuhu dáváme cca 5 - 7 cm. Celkově přidáváme 20cm na výšku a podšívku vkládáme do boků závěsů a prošíváme

5.) Další dotazy

Když obléknout okno, tak kompletně

Záclony jsou nejhezčí spolu se závěsy. Podívejte se ještě na záclony a záclonové kolejničky, rádi Vám navrhneme a vyřešíme látky v interiéru jako jeden celek.

Líbí se Vám závěsy? Pošlete nám poptávku nebo se přiďte podívat na vystavené vzorky v našich prodejnách.

Poptávkový formulář

Pomocí tohoto formuláře nám můžete poslat nezávaznou poptávku.

Rozměry závěsů

Šířka (cm) Výška (cm) Počet (ks) Ovládání Barva
Závěs 1
Závěs 2
Závěs 3
Závěs 4

Informace k poptávce

potřebujete poradit?
Zavolejte 608 313 000

Stránku vytvořil Ondřej

Ondřej

ondrej@noventa.cz

608 313 000

Mohlo by Vás zajímat: