Pergoly

Nejlepší stínění pro Vaši terasu.

Lepší než markýza nebo zimní zahrada. Dokonalé spojení s okolním prostředím a nejlepší místo pro Váš odpočinek.

Novinka! Zobrazit detail Arquati BioArq

Arquati BioArq

Nechte vstoupit italský design a švýcarský klid na Vaši terasu, aby Vám vytvořily dokonalé místo pro odpočinek. BioArq je bioklimatická pergola, která dokáže poručit stínu a navíc poskytuje dokonalé soukromí.

Výrobce:
 
Sleva! Zobrazit detail Arquati MINI 90

Arquati MINI 90

Elegance a jednoduchost - to je pergola s pohyblivou střechou Mini 90. Díky jednoduché a a lehké konstrukci perfektně ladí k jakékoliv terase, a přitom nabízí veškeré výhody pergol s posuvným zastřešením.

Výrobce:
 
Zobrazit detail Arquati First

Arquati First

Pergola First je jednička v robustním designu pergol s pohyblivou střechou. Díky silné konstrukci může být i samostojná, což umožňuje vytvořit prakticky kdekoliv dokonalou oázu pro Váš odpočinek.

Výrobce:
 
Zobrazit detail Arquati Line

Arquati Line

Jednoduchá jako tenká linie - pergola je navržena pro zakrytí malých a středních teras. Jedinečnost jí propůjčuje specifické masivní designové čelo, které z pergoly dělá silnou osobnost pro každou terasu.

Výrobce:
 
Zobrazit detail Arquati Flag

Arquati Flag

Stylová pergola ke zdi domu, jejíž posuvná střecha Vám umožní rozhodnout se, jak moc chcete být v kontaktu s okolním světem. Patentovaný systém uchycení umožňuje i vzhledově dokonalou montáž pod balkon nebo vysunuté patro domu.

Výrobce:
 
Zobrazit detail Arquati Self

Arquati Self

Nová forma zahradního altánu přišla ve formě samostojné pergoly s posuvnou střechou, která nepřipouští žádný kompromis. Uprostřed anglického trávníku Vás bude lákat o odpočinku jedinečná konstrukce s atmosférou večera v Itálii.

Výrobce:
 
Zobrazit detail Venkovní roleta Skipper

Venkovní roleta Skipper

Pokud potřebujete spolehlivě uzavřít boky pergoly, je venkovní roleta Skipper ta správná volba. Tu podtrhuje i speciální systém dopínání látky, který dokáže spolehlivě udržet všechny dostupné tkaniny.

Výrobce:
 
Zobrazit detail Brustor B300

Brustor B300

Pergola B300 od belgického výrobce Brustor je to pravé řešení pro vytvoření místa pro odpočinek na Vaší terase. Pohyblivá střecha z voděodolného PVC se během jedné minuty dokáže nahrnout ke straně, a Vy tak můžete mít přímý kontakt s okolním světem.

Výrobce:
 
Zobrazit detail Brustor B150

Brustor B150

Hliníková pergola s plně automatickým otáčením lamel je cenově dostupné řešení pro zastínění terasy. Lamely o velikosti 16 cm s otáčí o 150°, čímž poskytují dostatečný průnik světla na terasu. Ideální kombinace ceny a funkce pro Vaši terasu.

Výrobce:
 
Zobrazit detail Brustor B200

Brustor B200

Bioklimatická pergola B200 je výborná volba v nabídce hliníkových pergol. Plně automatické otáčení lamel umožňuje nastavit tok světla nebo ochranu před deštěm podle nálady. Rošířený systém odvodu vody umožňuje zastínění ještě větší plochy.

Výrobce:
 
Zobrazit detail Renson Azore

Renson Azore

Nejjednodušší cesta k pergole s otočnými lamelami je právě Renson Azore. Minimalistický design, jednoduchá montáž, variabilita a cenová dostupnost. To všechno se potkává u modelu Azore, který se hodí přímo doprostřed zahrady.

Výrobce:
 
Zobrazit detail Renson Algarve

Renson Algarve

Algarve od Rensonu je stejně atraktivní jako pobřežního města, podle kterého se pergola jmenuje. Nejprodávanější lamelová pergola v ČR Vám doma vytvoří soukromé letovisko na terase pro každodenní odpočinek.

Výrobce:
 
Zobrazit detail Renson Camargue

Renson Camargue

Camargue je stvořená pro Váš nový obývací pokoj na terase v dokonalém luxusu. Díky bočním roletám, vyhřívání, senzorům a ozvučení si můžete u domu vytvořit příjemnou atmosféru pro každodenní relax po náročném dni.

Výrobce:
 
Zobrazit detail Renson Skye

Renson Skye

SKYE nabízí unikátní výhled na oblohu - můžete buď náklápět lamely podle potřeby, nebo celou střechu shrnout na stranu a mít tak otevřený prostor na Vaší terase.

Výrobce:
 
Kód kategorie: 2