Pergoly

Nejlepší stínění pro Vaši terasu.

Lepší než markýza nebo zimní zahrada. Dokonalé spojení s okolním prostředím a nejlepší místo pro Váš odpočinek.

Kvalitní pergola jako druhý obývací pokoj

Stisknutím jednoho tlačítka můžete vytvořit nový svět na terase. Hliníkové pergoly s regulovatelnou střechou jsou dokonalým prodloužením Vašeho obývacího pokoje, kde můžete být v blízkém kontaktu s venkovním prostředím, ale zároveň být stranou od nepřízně počasí.

Prodlužte si pobyt na terase

Střecha pergoly Vás vždy perfektně ochrání proti dešti - můžete si tak užívat odpočinku za jakéhokoliv počasí. Když k pergole přidáte ještě boční zakrytí a trošku pomůžete teplu vytápěním, můžete pergolu používat celoročně.

Vaši pergolu bereme jako stavbu druhého domu

Ke každé pergole přistupujeme tak, jako bychom vytvářeli nový ekosystém. Vždycky se snažíme, aby pergola co nejvíce ladila k domu nebo k zahradě. Zároveň se snažíme pergolu navrhnout tak, aby z ní bylo skutečně příjemné místo pro odpočinek. Soustředíme se na detaily.

Naše nabídka:

Sleva Zobrazit detail

Brustor B200

Bioklimatická pergola B200 je výborná volba v nabídce hliníkových pergol. Plně automatické otáčení lamel umožňuje nastavit tok světla nebo ochranu před deštěm podle nálady. Rozšířený systém odvodu vody umožňuje zastínění ještě větší plochy.

Výrobce:
 
Zobrazit detail

Brustor B150

Hliníková pergola s plně automatickým otáčením lamel je cenově dostupné řešení pro kvalitní zastínění terasy. Lamely o velikosti 16 cm s otáčí o 135°, čímž poskytují dostatečný průnik světla na terasu. Ideální kombinace ceny a funkce pro Vaši terasu.

Výrobce:
 
Zobrazit detail

Renson Algarve

Algarve od Rensonu je stejně atraktivní jako pobřežní města, podle kterého se pergola jmenuje. Nejprodávanější luxusní lamelová pergola v ČR Vám doma vytvoří soukromé letovisko na terase pro každodenní odpočinek.

Výrobce:
 
Zobrazit detail

Renson Camargue

Camargue je stvořená pro Váš nový obývací pokoj na terase v dokonalém luxusu. Díky bočním roletám, vyhřívání, senzorům a ozvučení si můžete u domu vytvořit příjemnou atmosféru pro každodenní relax po náročném dni.

Výrobce:
 
Zobrazit detail

Renson Skye

SKYE nabízí unikátní výhled na oblohu - můžete buď náklápět lamely podle potřeby, nebo celou střechu shrnout na stranu a mít tak otevřený prostor na Vaší terase.

Výrobce:
 
Zobrazit detail

Venkovní roleta Skipper

Potřebujete spolehlivě uzavřít boky pergoly? Venkovní roleta Skipper ta správná volba. Tu podtrhuje i speciální systém dopínání látky, který dokáže spolehlivě udržet všechny dostupné tkaniny.

Výrobce:
 
Zobrazit detail

Brustor B300

Pergola B300 od belgického výrobce Brustor je to pravé řešení pro vytvoření místa pro odpočinek na Vaší terase. Pohyblivá střecha z voděodolného PVC se během jedné minuty dokáže nahrnout ke straně, a Vy tak můžete mít přímý kontakt s okolním světem.

Výrobce:
 
Zobrazit detail

Renson Azore

Nejjednodušší cesta k pergole s otočnými lamelami je právě Renson Azore. Minimalistický design, jednoduchá montáž, variabilita a cenová dostupnost. To všechno se potkává u modelu Azore, který se hodí přímo doprostřed zahrady.

Výrobce:
 

Můžeme nějak poradit s pergolou?

Průvodce výběrem

Lamelová pergola

Podívejte se na náš seriál o výběru pergoly a zjistěte všechno o tom, jak vybrat tu správnou pergolu pro Vaši terasu.

Zeptejte se - rádi pomůžeme

Dotazy k pergolám

Ještě nevíte, jak by měla vaše terasa vypadat? Řešíte technické detaily? Jsme tu pro vás, stačí napsat nebo zavolat.

Rychlý kontakt

608 313 000 | ondrej@noventa.cz

Zastavte se na kávu

Lamelová pergola

Přijďte se podívat na jednu z našich prodejen a nad pravým italským espressem probereme, jak by to u vás mohlo vypadat.

Stránku vytvořil Ondřej

Ondřej

Rád vám pomohu s výběrem pergoly

ondrej@noventa.cz

608 313 000

Kód kategorie: 2