Brustor B150

Specifikace:

Hliníková pergola s plně automatickým otáčením lamel je cenově dostupné řešení pro kvalitní zastínění terasy. Lamely o velikosti 16 cm s otáčí o 135°, čímž poskytují dostatečný průnik světla na terasu. Ideální kombinace ceny a funkce pro Vaši terasu.

Výrobce:
maker

Základní model belgického Brustoru, stylová pergola pro zákazníky užívající si zdravý venkovní pobyt na vzduchu jak dlouho to jen jde. V případě této pergoly si vytvoříte velmi přívětivý prostor pro všechny radovánky a příjemné chvíle strávené za přítomnosti lehkého vánku. Vysoký stupeň variace umožňuje jejím uživatelům poskládat přínosné puzzle svých jarních, letních ale i podzimních dní.

Základní vlastnosti

Hliníková konstrukce
Nerezové komponenty
Ochrana proti dešti
Ochrana proti slunci
Ochrana před větrem
Certifikovaný produkt

Nový svět na terase za rozumnou cenu

Pokud tuto lamelovou pergolu z boku uzavřete pomocí venkovních rolet nebo posuvného zasklení a přidáte infračervené vytápění, vznikne na Vaší terase nový svět, který Vám prodlouží příjemné chvilky venku od jara až do podzimu.

Hliníková lamelová pergola Brustor B150 nemusí být jen spojená s domem, ale může být postavená i samostatně, třeba jako zahradní altán nebo místo pro klid uprostřed zahrady.

Naše reference

Lepší prostor pro grilování

Lamelová pergola Brustor B150 v rozměru 508 x 350cm, dálkové ovládání Somfy. Více podobných referencí zde.

Maximální rozměry

Počet modulů Šírka Výsuv
Jeden modul6,04 m3,5 m
Jeden modul XL5,95 m4 m
Maximální výška: 3m.

Dostupné barvy

Bílá
Antracit
RAL dle výběru

Extra

Otočné lamely

Střecha lamelové pergoly

Otočné lamely o šířce 16cm se mohou otáčet o 135°. Pokud jsou plně uzavřené ve vodorovné poloze, voda odtéká po stranách do speciálních odtokových žlabů a pak sloupy ven. V místě dotyku lamel je speciální těsnící profil, který zaručuje vodotěsnost střechy. Pokud se lamely pomocí motoru natočí do otevřené polohy, jejich naklopení zajišťuje dostatečný přísun světla. Do jednotlivých lamel můžeme přidat i LED osvětlení na dálkové ovládání.

Dálkové ovládání Somfy

Pergola na dálkové ovládání

Pergolu můžete ovládat i na dálku pomocí bezdrátového ovladače Somfy. Kromě shrnování střechy můžete připojit i boční venkovní rolety nebo vyhřívače nebo audio systém, a mít tak terasu plně pod kontrolou, jen podle Vaší nálady.

Záruka 5 let

Záruční list k pergole

Brustor si stojí za svojí kvalitou, proto nabízí rozšířenou pětiletou záruku. Rádi Vám poskytneme podrobnosti.

Samostatná pergola

Lamelová pergola samostatně

Pergolu můžete postavit, například do středu zahrady nebo vedle bazénu. Díky tomu můžete vytvořit třeba venkovní kuchyni nebo zastřešení pro vířivku. I u této verze jdou moduly napojovat vedle sebe.

Instalace ke zdi domu

Hliníková pergola ke zdi domu

Pergolu můžete připojit ke zdi domu tak, aby se stala přirozenou součástí Vašeho bydlení. Napojení, odvod vody, venkovní rolety - vše je vyřešeno do největšího detailu.

Funkční odvod vody

Odvod vody v lamelové pergole

Pokud je střecha zavřená, o odvod vody se starají dva speciální okapové profily po stranách pergoly, které dále svádějí vodu do všech sloupů modulu. Pomocí malých otvorů pak voda vytéká ven.

Příslušenství

Boční zakrytí pergoly

Boční zakrytí pergoly

Pokud pergolu uzavřete z boku pomocí venkovních rolet, dodáte posezení na terase nový rozměr. Díky jednomu stisku tlačítka může látka za minutu "zmizet" k horní části a Vy tak máte dokonalý rozhled po Vaší zahradě. Ale pokud jsou rolety zatažené, poskytují Vám dokonalé soukromí.

Bodová LED světla v konstrukci

Světlo v pergole

Stylová LED světla, integrovaná přímo do střešního rámu pergoly, slouží k přímému osvětlení prostoru pod střechou. Samozřejmě je dokážeme napojit na centrální dálkový ovladač nebo chytré řízení domu.

Svítící LED lamely

Podsvícení pergoly

LED pásky integrované přímo v otočných lamelách dodávají pergole ten správý styl během večerního posezení. Jsou propojeny s dálkovým ovládáním pergoly, a to včetně možnosti stmívání.

Ambientní podsvícení

Ambientní osvětlení pergoly

Ambientní podsvícení pomocí LED pásků, umístěných na spodní straně okapových profilů vytváří nenápadné, avšak efektivní osvětlení celého prostoru pergoly. Samozřejmostí je dálkové ovládání.

Senzor deště a sněhu

Dešťový senzor k pergole

Jste na dovolené a chcete přijet do příjemného a prostředí? Dešťový senzor za Vás hlídá nepřízeň počasí na Vaší terase a když je potřeba, automaticky neprodyšně uzavře střechu.

Vytápění pergoly

Vytápění pergoly

Když pergolu uzavřete z boku pomocí rolet a vytvoříte tak vlastní mikrosvět, je už jen krůček k tomu, zvýšit komfort infračerveným vytápěním pergoly, které je samozřejmě napojené na stejné dálkové ovládání, jako celá pergola.

Mohlo by Vás zajímat:

Zobrazit detail

Arquati BioArq

 
Zobrazit detail

Brustor B200

 
Zobrazit detail

Renson Azore

 
Zobrazit detail

Renson Algarve

 

Stránku vytvořil Ondřej

Ondřej

ondrej@noventa.cz

608 313 000

Mohlo by Vás zajímat: