Reference

Takhle to může vypadat i u Vás doma.

Za naší prací si stojíme. Každé stínění je pro nás jedinečná možnost, jak se realizovat. Proto se s Vámi rádi podělíme o některé naše reference.

Bioklimatická lamelová pergola Brustor k bazénu

Hliníková pergola s otočnými lamelami pro zastřešení místa pro odpočinek u bazénu. Rozměr 700 x 400cm, dálkové ovládání Somfy. Ani jeden viditelný šroubek. Detail pergoly zde.


Lepší prostor pro grilování

Lamelová pergola Brustor B150 v rozměru 508 x 350cm, dálkové ovládání Somfy. Detail pergoly zde.


Pergola v loftovém bytě

Pergola s otočnými lamelami a integrovanými poloprůhlednými roletami pro větší soukromí. Instalace v 6. NP. Detail pergoly zde.


Tak jde život - fotky přímo z instalace

Fotky z instalace pergoly Brustor s otočnými lamelami a LED podsvícením v RGB variantě. Zvládnuto za jeden den. Detail pergoly zde.


Pergola s otočnými lamelami Renson Algarve v šedé barvě

Lamelová pergola v nadčasové šedé barvě, jednoduše a funknčně připojená k terase u obývacího pokoje. Detail pergoly zde.


Dokonalé plisé do bytu

Tady jsme si opravdu vyhráli. Pro mladý pár a čtyřnohého obyvatele jsme dodali kombinované plisé žaluzie. Vzhledem ke snaze o zachování soukromí přes dne jsme jednu vrstvu látky zvolili ze screenového materiálu, které má stejný efekt jako záclona. Pro zatemnění si pak zákazníci zvolili designovou pololesklou modrou látku se zajímavou strukturou.

Roleta den a noc do ložnice

Do bytu v retro stylu jsme navrhli a dodali jednoduchou roletu den a noc, která přesně kopírovala jednoduchý a funkční styl celé místnosti. Vzhledem k tomu, že požadavkem nebylo vytvořit během zatažení rolety absolutní tmu, zvolili jsme látku se zvýšenou propustností světla. Krásná polární bílá tak místnost prosvětlí i večer, díky vysoké světelnosti venku za oknem.

Nadčasové závěsy do celého bytu

Zákazník miluje hudbu, a tak jsme se pro něj snažili vytvořit jednoduchou symfonii barev v podkrovním bytě. Volba padla na neutrální odstíny, které přirozeně splynou v každé místnosti s okolím. O to více jsme volili výraznější struktury látek. Výsledek je dle očekávání - přirozené, klidné zastínění oken.

Roleta den a noc do kuchyně

Byt z období první repubiky se rekonstruoval tak, aby se co nejvíce podtrhl duuch třicátých let minulého století. Celý interiér se pak kombinoval v duchu československého designu Brusel Expo 58. Navrhnout roletu, která by se hodila k retro posezení v jídelně, byla velmi příjemná práce.

Závěsy a záclony do obývacího pokoje a ložnice

Žanda s Lukášem rádi cestují, ale zároveň si chtěli vytvořit místo, kam se budou rádi vracet. Proto si sami navrhli rekonstrukci bytu v minimalistickém stylu. Vybrat záclony a závěsy do ložnice a obývacího pokoje bylo v tomto případě velmi příjemné. K bílé zácloně s vysokým leskem si zvolili velmi strukturovanou látku závěsu ve zlaté barvě. Samozřejmostí bylo ušití na míru a instalace. Celý byt dostal ještě příjemnější atmosféru a díky nepropustným závěsům i úplné zatemnění.

Další ukázky ze stínění interiérů:

Některé další reference

Stránku vytvořil Ondřej

Ondřej

Rád Vám pomohu s výběrem stínění

ondrej@noventa.cz

608 313 000