Reference

Takhle to může vypadat i u Vás doma.

Za naší prací si stojíme. Každé stínění je pro nás jedinečná možnost, jak se realizovat. Proto se s Vámi rádi podělíme o některé naše reference.

Pergoly

Bioklimatická lamelová pergola Brustor k bazénu

Hliníková pergola s otočnými lamelami pro zastřešení místa pro odpočinek u bazénu. Rozměr 700 x 400 cm, dálkové ovládání Somfy. Ani jeden viditelný šroubek. Detail pergoly zde.


Lepší prostor pro grilování

Lamelová pergola Brustor B150 v rozměru 508 x 350cm, dálkové ovládání Somfy. Detail pergoly zde.


Pergola v loftovém bytě

Pergola s otočnými lamelami a integrovanými poloprůhlednými roletami pro větší soukromí. Instalace v 6. NP. Detail pergoly zde.


Tak jde život - fotky přímo z instalace

Fotky z instalace pergoly Brustor s otočnými lamelami a LED podsvícením v RGB variantě. Zvládnuto za jeden den. Detail pergoly zde.


Pergola s otočnými lamelami Renson Algarve v šedé barvě

Lamelová pergola v nadčasové šedé barvě, jednoduše a funknčně připojená k terase u obývacího pokoje. Detail pergoly zde.


Zajímavé reference

Česká televize
Policie České republiky
Banka Creditas
Archip

Plisé & duette

Dokonalé plisé do bytu

Tady jsme si opravdu vyhráli. Pro mladý pár a čtyřnohého obyvatele jsme dodali kombinované plisé žaluzie. Vzhledem ke snaze o zachování soukromí přes dne jsme jednu vrstvu látky zvolili ze screenového materiálu, které má stejný efekt jako záclona. Pro zatemnění si pak zákazníci zvolili designovou pololesklou modrou látku se zajímavou strukturou.

Plisé pro Paralelní Polis

V Paralelní polis jsme vytvořili lepší prostředí pro práci v coworkingu a zastínili multifunkční sál. Zároveň jsme se naučili jako první firma v oboru přijímat platby v Bitcoinech.

Nejširší okno a DOX⁺

Pro ARCHITECTURAL INSTITUTE IN PRAGUE jsme navrhli a vytvořili zastínění velkoformátového okna o šířce 5,5m bez vrtání do rámu okna. Plisé je vytvořené tak, aby bylo co nejvíce variabliní a bylo možné z něho vytvořit různé možnosti zastínění. Na délce 5,5m jsme dodrželi toleranci 1,5 mm.

Duette & Plisé KADECO - byt Uhříněves

Ve stylovém bytě jsme vytvořili celkové stínění pomocí duette ve společných prostorách a plisé v dětských pokojích. Pro zastínění ložnice jsme se zákazníkem vybrali látku se 100% zatmavením a termovrstvou. Zastínění velkoformátového okna jsme vyřešili pomocí instalace dvou duette s milimetrovou přesností.

Dvojité plisé - rodinný dům Beroun

V rodinném domě v Berouně jsme vytvořil zastínění pomocí dvojitého plisé. Průhledná záclonová látka slouží pro zachování soukromí přes den a nepropustná tkanina pak zaručuje klidný spánek.

Dvojité plisé - dřevostavba Olomoucko

Součástí zastínění celého domu bylo i řešení pro ložnice a dětské pokoje. Systém dvou nezávislých plisé na jednom okně umožňuje zachování soukromí, nerušený spánek, ale i čistý výhled do přírody.

Plisé v luxusní vile

Celý dům j zastíněný pomocí venkovního stínění, které umožňuje stoprocentní zastínění oken. Pro zachování soukromí během dne jsme zvolili plisé s bílou látkou, která propouští dostatek světla do místnosti, ale zároveň odráží teplo a vytváří příjemnou atmosféru.

Byt v Kralupech a bílé plisé

Celý byt s členitými okny jsme zastínili pomocí 16 ks plisé v bílé a tyrkysové barvě.

Kuchyň ve vile a růžová barva

Okna v kuchyni s výhledem do přírody jsme doplnili plisé v růžové barvě s odolnou pratelnou látkou.

Koupelna a spací patro v historickém bytě

V koupělně jsme zajistili soukromí pomocí bílé screenové látky a spací prostor jsme doplnili o bílou neprůhlednou látku.

Závěsy

Závěsy a záclony do obývacího pokoje a ložnice

Žanda s Lukášem rádi cestují, ale zároveň si chtěli vytvořit místo, kam se budou rádi vracet. Proto si sami navrhli rekonstrukci bytu v minimalistickém stylu. Vybrat záclony a závěsy do ložnice a obývacího pokoje bylo v tomto případě velmi příjemné. K bílé zácloně s vysokým leskem si zvolili velmi strukturovanou látku závěsu ve zlaté barvě. Samozřejmostí bylo ušití na míru a instalace. Celý byt dostal ještě příjemnější atmosféru a díky nepropustným závěsům i úplné zatemnění.

Vzorový dům D38 Olomouc

Ve studiu interiérového designu D38, se kterým spolupracujeme, jsme vybavili ložnici závěsy, záclonou a povlečením Irisette.

Nadčasové závěsy do celého bytu

Zákazník miluje hudbu, a tak jsme se pro něj snažili vytvořit jednoduchou symfonii barev v podkrovním bytě. Volba padla na neutrální odstíny, které přirozeně splynou v každé místnosti s okolím. O to více jsme volili výraznější struktury látek. Výsledek je dle očekávání - přirozené, klidné zastínění oken.

Stylový závěs do šatny

Potřebovali jsme oddělit šatnu od vstupní haly - a s červeným dekoračním závěsem se to povedlo dokonale.

Záclony a závěsy v Černošicích

Ve stylovém domě jsme ušili závěsy pro prostorný obývací pokoj s kuchyní. Na oknech opět září naše oblíbená záclona 896. Zajímavostí byla kolejnice Forest o délce 5,5 m z jednoho kusu.

Závěsy do bytu v Olomouci se slonem a skrytým řasením

Závěsy z naší nejoblíbenější dekorační látky a záclony 896 jsme umístili do stylově vymyšleného podhledu. Červená látka dokonale oživila kuchyň a šedý tón v ložnici perfektně doplnil fototapetu.

Závěs v koupelně? Bez problémů

V loftovém bytě s celoprosklenou kouplenou jsme si vyhráli s kvalitním závěsem na kolejnicích Forest v barvě železné konstrukce. Zvolili jsme látku, která do koupelny propouští přiměřenou míru světla, a zároveň zachová soukromí a hodí se k lehce industriálnímu vybavení.

Dekorační závěs pro lepší ping-pong

V pražské IT firmě jsme lehce zvelebili odpočinkovoou místnost pomocí závěsu v barvě loga společnosti.

Závěsy do bytu v centru Prahy

Krásný prostorný byt na Starém městě jsme doplnili o šedohnědé závěsy a lehce lesklou záclonu. Specialitou jsou ohýbané kolejnice Forest, díky kterým závěsy krásně navazují na zeď.

Rolety

Roleta den a noc do ložnice

Do bytu v retro stylu jsme navrhli a dodali jednoduchou roletu den a noc, která přesně kopírovala jednoduchý a funkční styl celé místnosti. Vzhledem k tomu, že požadavkem nebylo vytvořit během zatažení rolety absolutní tmu, zvolili jsme látku se zvýšenou propustností světla. Krásná polární bílá tak místnost prosvětlí i večer, díky vysoké světelnosti venku za oknem.

Roleta den a noc do kuchyně

Byt z období první repubiky se rekonstruoval tak, aby se co nejvíce podtrhl duuch třicátých let minulého století. Celý interiér se pak kombinoval v duchu československého designu Brusel Expo 58. Navrhnout roletu, která by se hodila k retro posezení v jídelně, byla velmi příjemná práce.

Stránku vytvořil Ondřej

Ondřej

Rád Vám pomohu s výběrem stínění

ondrej@noventa.cz

608 313 000