Reference

Takhle to může vypadat i u Vás doma.

Za naší prací si stojíme. Každé stínění je pro nás jedinečná možnost, jak se realizovat. Proto se s Vámi rádi podělíme o některé naše reference.

Závěsy a záclony ve skandinávském stylu

V projektu Aalto Cibulka od YIT jsme pro mladý pár, který si zařídil byt ve skandinávském stylu doplnili poslední věc – závěsy a záclony, které přesně doplnily severský styl bydlení. S respektem k interiéru i výhledu jsme volili neutrální barvy, které ale v tomto případě dokonale podtrhly přírodní materiály. 

Plisé ve stylové ordinaci

V nově vybudované ordinaci jsme stáli před přáním zastínit velké okno tak, aby bylo možné zastínění regulovat, a zároveň poskytovalo dostatek soukromí a nerušilo ostatní prvky v místnosti. Zvolili jsme plisé, u kterého jsme spodní okno rozdělili na dvě symetrické části a do horních oken jsem použili ovládání pomocí stavitelné tyčky. Řešení je bezúdržbové a omyvatelné, a splnilo tak (doufáme) zadání na jedničku.

Zastínění pergoly motorovým baldachýnem

Na stylové terase bylo potřeba zastínit existující kovovou pergolu se skleněnou střechou, pod kterou nebylo v létě moc přijemně. Zvolili jsme motorový baldachýn Forest FSS, ale napřed jsme navrhli a vyrobili podpůrnou konstrukci pro uchycení motorů a pojezdů tak, aby byla co nejméně nápadná. Oba segmenty jdou ovládat samostatně, takže zákazník může jednoduše regulovat stín a terase. Baldachýn jsme vyrobili v naší šící dílně z oblíbené závěsové látky Gerster se střední propustností, aby byla pergola dostatečně vzdušná a neubírala světlo v intriéru.

Římské rolety s výhledem na hory

Zákazník potřeboval přirozené zastínění kvůli soukromí, ale zároveň se nechtěl připravit o výhled až na vrcholky hor. Úkol splnily římské rolety, které jako jedny z mála věcí na okně vypadají přirozeně v jakékoliv poloze. Navrženo ve spolupráci s Eva Vais architekti.

Policie České republiky

Ministerstvo vnitra

Česká televize

Národní galerie

Česká spořitelna

České dráhy

Správa železnic

Ministerstvo obrany České republiky

Výhradní zastoupení německého výrobce kvalitní stínící techniky pro ČR.

Výhradní zastoupení švédského výrobce skrytých stropních pouzder pro rolety a záclonové kolejnice.

Výhradní zastoupení pro on-line prodej kvalitních záclonových kolejnic Forest z Holandska.