Plisé žaluzie

Proč si pořídit plisé?

Je to roleta nebo žaluzie? Plisé si bere z obou produktů něco, ale v obou případech to nejlepší. Díky variabilním zakončením můžete jedním tahem ruky zastínit jednouše třeba horní polovinu okna. V případě duo systémů pak můžete zvolit úplné zatemnění, nebo pomocí druhé tkaniny vytvořit pouze polopropustné zastínění.

Na fotce: Plisé Noventa – Luxusní dům Lanškroun

Domů » Plisé žaluzie

CO JE VLASTNĚ PLISÉ?

V podstatě ho můžeme nazývat látkovou žaluzií. Ale ono je to v vlastně jedno, to nejlepší je na tom opravdu to, že během vteřiny, jedním elegantním tahem, máte luxusní stínění.

Kvalitní antistatická látka je pravidelně „nažehlená“ tak, aby se přehýbala – pokud plisé roztáhnete, zastíní celé okno. Zároveň však jedním zatažením se látka složí na pár centimetrů k dolní nebo horní liště okna.

Plisé se kotví přímo na okno – není potřeba vrtat do zdi nebo do stropu. Je tak ideálním kandidátem na výměnu za staré žaluzie (které zdarma demontujeme a ekologicky zlikvidujeme).

Na plisé jsme odborníci

Ještě než začneme…

Na plisé jsme vyrostli, je to náš srdcový produkt. Máme za sebou velmi spoustu instalací, takže Vám rádi pomůžeme s výběrem nejlepší látky a řešení. Navíc montujeme nejpřesněji na trhu.

Poradíme Vám s výběrem látky.

Zaměříme na milimetr přesně

Namontujeme precizně

Pozáruční servis zdarma

TŘI DŮVODY, PROČ PŘEMÝŠLET NAD PLISÉ:

1.) Plisé dokáže vytvořit hezčí interiér

Máme v nabídce opravdu hodně tkanin a díky tomu dokážeme plisé sladit s Vaším bydlením. Plisé, stejně jako třeba tapety, je prvek, který se při vhodném zvolení vzhledu stane jednou z věcí, která promění místnost k nepoznání. Ale plisé můžete také kdykoliv schovat.

2.) Je kvalitní a bezúdržbové

Pamatujete si ještě, jak se na žaluzie chytal prach? Plisé je antistatické, nemusíte se nic řešit. Vodící lanka máme vyrobené z teflonu, takže se jedná o nesmrtelnou záležitost. Samotné látky jsou té nejvyšší kvality a jsou pratelné. Ze světa stínící techniky se jedná o produkt, který vyžaduje nejméně údržby.

3.) Bude to vypadat dobře

Máme v nabídce opravdu hodně tkanin, které jsme si sami vybrali u dodavatelů. Máme vkus a budeme se snažit najít nejhezčí řešení právě pro Váš domov.

Pár dalších výhod

ODRÁŽÍ TEPLO

Pokud zvolíte plisé s termostatickou vrstvou, metalický nástřik z venkovní strany ještě více odráží sluneční paprsky a v místnosti máte výrazně chladněji.

JDE SUNDAT

Pamatujete na jarní úklid a umývání okna pouze kolem lanek žaluzií? Plisé sundáte za půl minuty. Rádi Vás to naučíme.

JE NADČASOVÉ

Rádi s Vámi vybereme látku, která se neokouká. Plisé je přirozená součást okna, díky nadčasovému vzhledu je jednoduché a vzhledově nestárne.

BEZPEČNÉ PRO DĚTI

Plisé je díky své konstrukci odolné vůči spoustě zábavných her našich nejmenších. Absence ovládacích lanek a vysoká mechanická odolnost Vám dodají spoustu klidu při instalaci do dětského pokoje.

Ukázky naší práce

NEJVĚTŠÍ PLISÉ V ČR BEZ VRTÁNÍ

Pro ARCHITECTURAL INSTITUTE IN PRAGUE v DOX⁺ jsme řešili zastínění velkoformátového okna (5,5m), aby se snížilo horko ve velké místnosti. Navíc jsme jako výzvu vzali požadavek na montáž přímo na sklo, což jsme splnili použitím 3M technologie. Mezi jednotlivými plisé jsme na 5,5m dodrželi přesnou vzdálenost 1,8 mm.

PRVNÍ PLATBA ZA STÍNĚNÍ BITCOINY

Paralelní Polis je středobodem kryptoměn a nových technologií. V této velmi zajímavé budově jsme řešili zastínění několika velkoformátových oken a kromě stínění jsme se naučili přijímat platby v kryptoměnách. Takže jsme přijali první platbu za stínění v Bitcoinech v ČR (a přijímáme i Litecoin a Ethereum).

DVOJITÉ PLISÉ V BYTĚ A PES

RŮŽOVÝ VÝHLED Z KUCHYNĚ

PROSVÍCENÁ TYRKYSOVÁ V DĚTSKÉM POKOJI

KADECO

Kadeco je německý výrobce velmi kvalitní stínící techniky s dlouholetou tradicí. Něměcká preciznost je vidět především v propracovaných detailech a čistém designu. S radostí jsme výhradní dovozce těchto výrobků do ČR.

Výhodou je i široká nabídka příslušenství, jako jsou například magnetické dojezdy, motorové ovládání, systém pro lepení na sklo nebo designové hliníkové ovládací kličky.

KADECO patří k tomu nejlepšímu, co můžete na našem trhu koupit.

NOVENTA

Plisé vyrábíme v České republice. Používáme německé látky Junkers & Millers, kvalitní profily a zesílená lanka. Kolekce látek vybíráme sami, podle aktuálních trendů. Díky široké nabídce hliníkových profilů dokážeme plisé barevně naladit ke každému oknu.

Hlavní výhodou je cenová dostupnost, krátká dodací doba a jednoduchá montáž. Máme v nabídce i látky záclonového typu, stejně jako 100% zatemňovací látky pro ten nejhlubší spánek.

Plisé Noventa je ideálním volba pro kvalitní stínění za dostupnou cenu.

Detaily

VARIANTY

Abychom to zjednodušili – plisé nabízíme ve třech variantách:

Classic

Jedna látka a dvě vodící lišty – jednoduchá klasika. Lišty nejsou na pevno připevněné v rámu, (tak jako u všech variant) takže můžete mít plisé zatažené například jen v horní třetině.

Kombi

Dvě látky a tři vodící lišty. Látky jsou spojené prostřední ovládací lištou. Typicky volíme jednu látku zatemňovací a druhou polopropustnou, která nahrazuje záclonu.

Double

Na pojezdu máme dvě samostatné látky. Používá se typicky jedna látka s termovrstvou, která odraží sluníčko, a jedna poloprůhledná designová látka.

Inspirace – plisé

Výhradní zastoupení německého výrobce kvalitní stínící techniky pro ČR.

Výhradní zastoupení švédského výrobce skrytých stropních pouzder pro rolety a záclonové kolejnice.

Výhradní zastoupení pro on-line prodej kvalitních záclonových kolejnic Forest z Holandska.