Venkovní žaluzie

Vypadají dobře na každém okně.

A navíc skvěle stíní.

Vodorovná klasika, která se neokouká

Stále více se rozšiřující způsob pro termoregulaci budov a interiérů, je instalace a používání venkovních(exteriérových) předokenních žaluzií

Lamelové stínění je hodně nadčasové, takže se skvěle hodí na každý dům, zvlášť pokud zvolíte typ lamely ve tvaru "Z". Jako u všeho, i tady klademe důraz na to, aby to dobře vypadalo, a proto se soustředíme na skrytí mechanismu žaluzií do překladu nebo pod omítku. Rádi vám pomůžeme i s výběrem typu lamel a barev, aby žaluzie přesně ladily k vašemu domu.

Budete mít světlo pod kontrolou

Narozdíl od venkovních rolet můžete díky naklápění lamel regulovat tok světla to domu, a zajistit si tak příjemnmé klima v domě. Samozřejmostí je motorové ovládání s plynulou regulací naklopení lamel. K pohonu venkovních žaluzií používáme výhradně kvalitní a prověřené motory Somfy.

Výhody venkovních žaluzií

Venkovní(exteriérové) neboli předokenní žaluzie, chrání váš interiér před povětrnostními vlivy a zajišťují dobrou termoregulaci vnitřních prostor a budovy jako celku. Lamely venkovních žaluzií dobře zastíní sluneční svit a vytváří příjemné klima interiéru a v létě určitě snížíte náklady na klimatizaci. V neposlední řadě venkovní žaluziemi dotváříme jedinečnou tvář celé budovy.

S čím pracujeme?

Jsme autorizovaným prodejcem venkovních předokenních žaluzií předního českého výrobce, společnosti ISOTRA, která je jedním z technologických lídrů v oblasti venkovních žaluzií v České republice. Exteriérovými žaluziemi společnosti ISOTRA, jsme vám schopni zajistit venkovní stínění v perfektní kvalitě a za dobrou cenu.

Všechny námi nabízené venkovní žaluzie vyhovují normě ČSN EN 13659+A1:2009.
Isotra logo
Somfy logo

Nepodceňujeme stavební přípravu

Jsme s vámi po celou dobu stavby, aby všechno proběhlo tak, jak má. Průběžně konzultujeme přípravu pro skytí mechanismu žaluzií i umístění vodících lišt do fasády, stejně jako přípravu pro napájení a ovládání.

Ovládání nás baví

Řízení je naše parketa - rádi vám připravíme řešení pro inteligentní řízení žaluzií - ať už pomocí chytré domácnosti, systému Somfy TaHoma nebo pokročilým tlačítkovým ovládáním.

Náš nejoblíbenější typ venkovních žaluzií

Máme jednoho favorita, který vede jednak ve vzhledu, ale i v kvalitě:

Venkovní předokenní žaluzie Zetta 90

K zastínění rodinných domů a administrativních budov doporučujeme technologicky nejvyspělejší venkovní okenní žaluzie Zetta 90, nebo “menší” Zetta 70. Lamely v šíři 9 cm (Zetta 90) nebo 7cm (Zetta 70) a ve tvaru “Z”, vytváří v uzavřeném stavu celistvou plochu, která zaručuje dokonalé zastínění. Díky, po celé délce lamely, vlisované gumě jsou žaluzie Zetta efektivním termoregulačním systémem pro váš dům. Hliníkové vodící lišty zajišťují stabilitu žaluzie i ve větru a jsou podpůrným prvkem pro zabezpečení domu proti vloupání.


Další typy lamel venkovních žaluzií

Venkovní žaluzie Cetta 50
Cetta 50
Venkovní žaluzie Cetta 60
Cetta 60
Venkovní žaluzie Cetta 65
Cetta 65
Venkovní žaluzie Cetta 80
Cetta 80
Venkovní žaluzie Setta 65
Setta 65
Venkovní žaluzie Setta 90
Setta 90
Venkovní žaluzie Zetta 70
Zetta 70
Venkovní žaluzie Zetta 90
Zetta 90

Jak to může vypadat?

Poptávkový formulář

Pomocí tohoto formuláře nám můžete poslat nezávaznou poptávku.

Detaily venkovních žaluzií

Pozice Šířka (cm) Výška (cm) Počet (ks) Kotvení Ovládání Typ lamely Barva
cm
cm
ks
cm
cm
ks
cm
cm
ks
cm
cm
ks
cm
cm
ks
cm
cm
ks

Informace k poptávce

potřebujete poradit?
Zavolejte 608 313 000

Stránku vytvořil Ondřej

Ondřej

Rád vám pomohu s výběrem venkovních žaluzií

ondrej@noventa.cz

608 313 000

Mohlo by Vás zajímat: