Venkovní žaluzie

Vypadají dobře na každém okně.

A navíc skvěle stíní.

Domů » Venkovní žaluzie

Vodorovná klasika, která se neokouká

Stále více se rozšiřující způsob pro termoregulaci budov a interiérů, je instalace a používání venkovních(exteriérových) předokenních žaluzií

Lamelové stínění je hodně nadčasové, takže se skvěle hodí na každý dům, zvlášť pokud zvolíte typ lamely ve tvaru „Z“. Jako u všeho, i tady klademe důraz na to, aby to dobře vypadalo, a proto se soustředíme na skrytí mechanismu žaluzií do překladu nebo pod omítku. Rádi vám pomůžeme i s výběrem typu lamel a barev, aby žaluzie přesně ladily k vašemu domu.

BUDETE MÍT SVĚTLO POD KONTROLOU

Narozdíl od venkovních rolet můžete díky naklápění lamel regulovat tok světla to domu, a zajistit si tak příjemnmé klima v domě. Samozřejmostí je motorové ovládání s plynulou regulací naklopení lamel. K pohonu venkovních žaluzií používáme výhradně kvalitní a prověřené motory Somfy.

VÝHODY VENKOVNÍCH ŽALUZIÍ

Venkovní(exteriérové) neboli předokenní žaluzie, chrání váš interiér před povětrnostními vlivy a zajišťují dobrou termoregulaci vnitřních prostor a budovy jako celku. Lamely venkovních žaluzií dobře zastíní sluneční svit a vytváří příjemné klima interiéru a v létě určitě snížíte náklady na klimatizaci. V neposlední řadě venkovní žaluziemi dotváříme jedinečnou tvář celé budovy.

S čím pracujeme?

Jsme autorizovaným prodejcem venkovních předokenních žaluzií předního českého výrobce, společnosti ISOTRA, která je jedním z technologických lídrů v oblasti venkovních žaluzií v České republice. Exteriérovými žaluziemi společnosti ISOTRA, jsme vám schopni zajistit venkovní stínění v perfektní kvalitě a za dobrou cenu.

Všechny námi nabízené venkovní žaluzie vyhovují normě ČSN EN 13659+A1:2009.

Nepodceňujeme stavební přípravu

Jsme s vámi po celou dobu stavby, aby všechno proběhlo tak, jak má. Průběžně konzultujeme přípravu pro skytí mechanismu žaluzií i umístění vodících lišt do fasády, stejně jako přípravu pro napájení a ovládání.

OVLÁDÁNÍ NÁS BAVÍ

Řízení je naše parketa – rádi vám připravíme řešení pro inteligentní řízení žaluzií – ať už pomocí chytré domácnosti, systému Somfy TaHoma nebo pokročilým tlačítkovým ovládáním.

Náš nejoblíbenější typ venkovních žaluzií

Máme jednoho favorita, který vede jednak ve vzhledu, ale i v kvalitě:

VENKOVNÍ PŘEDOKENNÍ ŽALUZIE ZETTA 90

K zastínění rodinných domů a administrativních budov doporučujeme technologicky nejvyspělejší venkovní okenní žaluzie Zetta 90, nebo “menší” Zetta 70. Lamely v šíři 9 cm (Zetta 90) nebo 7cm (Zetta 70) a ve tvaru “Z”, vytváří v uzavřeném stavu celistvou plochu, která zaručuje dokonalé zastínění. Díky, po celé délce lamely, vlisované gumě jsou žaluzie Zetta efektivním termoregulačním systémem pro váš dům. Hliníkové vodící lišty zajišťují stabilitu žaluzie i ve větru a jsou podpůrným prvkem pro zabezpečení domu proti vloupání.

Jak to může vypadat?

Výhradní zastoupení německého výrobce kvalitní stínící techniky pro ČR.

Výhradní zastoupení švédského výrobce skrytých stropních pouzder pro rolety a záclonové kolejnice.

Výhradní zastoupení pro on-line prodej kvalitních záclonových kolejnic Forest z Holandska.