Nebudeme se Vám snažit prodat nějaký konkrétní produkt. Tento seriál vznikl na základě našich zkušeností při navrhování řešení zastínění míst pro odpočinek.

Vlastně to byly vždycky dokola ty samé situace – přijel jsem na hezkou zahradu, bylo skoro dostavěno a začali jsme se metrem rozbíhat po trávníku a přemýšlet, kde by to asi mělo stát. A vždycky jsme narazili na ten samý problém – při přípravě se na něco zapomnělo.

Jak to má vypadat?

Kde to uchytíme do fasády?

Panebože, já zapomněl přivést kabeláž na osvětlení!

Minuta ticha a já jsem si vždycky řekl, že jednou všem pomůžu a dám to na papír.

Uběhlo sedm roků a už mám dost zkušeností na to, abych mohl zodpovědně radit ostatním.

Co od toho očekáváte?

Nemůžete přece mít pergolu proto, že jí má soused. Ať už budet řešit přístřešek z trámů se střechou z polykarbonátu, nebo hliníkový altán s pohyblivou střechou, vždycky to je stejné: Investujete svůj čas i peníze. A protože obě věci jsou po zdraví, štěstí a rodině to nejdražší, co máte, je opravdu důležité nad tím přemýšlet. Pokud přistřelíte k domu tři sloupy, dáte na ně střechu a necháte to porůst břečťanem, nebude na Vás pršet, ale pokud každé ráno rozespalí narazíte s kávou v ruce do sloupu, bude už pozdě.

Takže buďte chytřejší a zjistěte sladké pergolové tajemství!

Kde je ted schované? Kde má čmelák žihadlo? Představte si, že je třeba poslední týden v září, pátek odpoledne a Vy přijdete z práce, máte všeho tak akorát a buď můžete:

      • 1.) Jít s kávou ven, vrazit do trámu 12 x 12 cm, vylít polovinu kávy, sednout si pod střechu, kde na Vás bude koukat soused, bude na Vás foukat a uslyšíte štěkat psa a přemýšlet, jestli nebude lepší jít zpátky.
      • 2.) Jít s kávou ven, pohodlně si sednout, mít klid a přemýšlet, jak je na světě krásně.

Pokud toužíte po bodu č.1, stačí v této chvíli zadat do vyhledávače “jak postavit pergolu svépomocí”. Pokud je pro Vás zajímavější druhý bod, stačí pokračovat ve čtení našeho seriálu.

Výhradní zastoupení německého výrobce kvalitní stínící techniky pro ČR.

Výhradní zastoupení švédského výrobce skrytých stropních pouzder pro rolety a záclonové kolejnice.

Výhradní zastoupení pro on-line prodej kvalitních záclonových kolejnic Forest z Holandska.