Závěsy Olomouc

Stylové látky pro Vaše bydlení.

Není jednodušší cesty k pěkným závěsům, než se podívat k nám na prodejnu.
Poradíme, vybereme, zaměříme, ušijeme, přivezeme, nainstalujeme.

Prodejna závěsů v Olomouci

Zastavte se za námi! Od pondělí do pátku od 9:00 do 17:00 máme otevřenou naši stylovou olomouckou prodejnu. Rádi Vám poradíme s výběrem těch nejideálnějších závěsů a záclon do Vašeho bytu. Nabízíme jak kompletní řešení - realizaci na klíč, tak i nabídku kusové metráže jednotlivých látek. Na prodejně máme vystaveno přes 600, již předvybraných, druhů látek, tak abyste se nemuseli přehrabovat ve vzornících s látkami a vzory z ranných 90. let.

Zakládáme si na kvalitních nemačkavých látkách, tak aby byl závěs vždy rovný. Naše látky, od především od německých a českých dodavatelů, splňují ty nejpřísnější atesty a disponují velmi užitečnými certifikacemi, jako je například EASY CARE, která garantuje jednoduchou údržbu a minimum žehlení. Klademe důraz i na životní prostředí, takže u nás najdete i látky ve standardu OEKO-TEX® Standard 100.

Ukázky naší práce

Jak to u nás funguje?

Při vstupu do prodejny si Vás vezme na starosti náš specialista. Nemáme přepážkový prodej, jak na jiných prodejnách. Zeptáme se na Vaše potřeby a požadavky, tak abychom Vám mohli dát naše odborné a designerské doporučení. Pro inspiraci Vám ukážeme naše vzorové instalace které na prodejně máme. Následně přejdeme k samotnému doporučení a výběrů látky, ze které by Vaše závěsy měly být ušity.

Jaké jsou možnosti?

Šití závěsů na míru

Aby jste měli jistotu, že zvolená pěkná látka bude ušita do odpovídajícího závěsu s odpovídajícím řasením a ve správné délce, měli byste nechat ušití na odbornících. Pro správné ušití délky závěsů je pak nejdůležitější vše správně zaměřit, což rádi uděláme.

Prodej závěsů v metráži

Rádi Vám na naši prodejně odměříme a prodáme metráže látek které se Vám líbí.

Ukázky ze vzorníků

Kontakty

608 313 000 | olomouc@noventa.cz

Kde nás najdete?

NOVENTA Olomouc

Poupětova 2

Olomouc

779 00

Jak se tam dostat?

Autem: Zaparkovat se dá přímo před budovou. Pokud by nebylo místo, na konci ulice je velké parkoviště.

MHD: Zastávka tramvaje Výstaviště Flora.

Vlak: Zastávka Olomouc-Nová Ulice:)

Zastavte se na kávu!

Otevřeno máme od pondělí do pátku, podle vás.

Při návštěvě Vám nabídneme naší oblíbenou italskou kávu Espresso Bolognese. Společně pak strávíme čas u pravého italského barového pultu, kde v klidu probereme vše potřebné a rádi vám zodpovíme Vaše dotazy.

Stačí si jen domluvit schůzku.

V Olomouci by Vás mohlo zajímat:

Stínící technika

Stínící technika Olomouc

Garnýže a kolejnice

Garnýže Olomouc

Pergoly a markýzy

Pergoly a markýzy Olomouc

Chytrá domácnost

Smart home Olomouc