Stíníme krásně.

Vnější i vnitřní stínění, tady jsme jako doma.

Jsme studio stínící techniky, které se s láskou věnuje stínění a designu. Nepřijedeme Vám namontovat pouze další roletu, ale vytvoříme Vám dokonalé stínění prostorů, které máte tak rádi.

Co nás nejvíc baví?

Dokonalé stínění v interiéru

Navrhujeme řešení. Nesnažíme se jen prodat roletu. Specializujeme se na kvalitní stínění, snižování tepla v místnostech a řešení akustiky. Samozřejmostí je ochrana vašeho soukromí. Zároveň milujeme design, takže každý projekt nám dává možnost zdokonalit prostor, ve kterém trávíte čas.

Pergoly pro váš odpočinek

Zvětšíme vám obývací pokoj. Neprodáváme pergoly. Tvoříme dokonalé prostory, které Vám prodlouží léto i v chladných dnech. Venkovní prostor vždy bereme jako součást bydlení a vašeho odpočinku, proto se věnujeme se každému detailu, abychom vám vytvořili další exkluzivní místnost ve vašem domě.

Stylové terasy

Vaše terasa může být středem zahradního vesmíru. Zamilovali jsme si originální materiál Woodplastic, ze kterého rádi vytváříme stylové terasy. Díky zajímavým designům terasových prken a přesné technice pokládky můžeme vytvořit terasu s jedinečnou atmosférou.

Prodejny / Zastavte se na kávu!

Během naší práce v Itálii jsme si zvykli na pravé espresso. Rádi s Vámi u kvalitní kávy Espresso Bolognese probereme možnosti řešení vašeho interiéru nebo venkovního prostoru. Stačí zavolat a zastavit se v jedné z našich prodejen.

Praha – Showroom Vila Vypich

Protože máme rádi architekturu a venkovní prostory, vytvořili jsme v Praze showroom s venkovní terasou a luxusní kávou ve stylové luxusní vile z šedesátých let. Na zahradě můžeme posedět pod pergolou Brustor, podívat se na ukázky realizace teras Woodplastic nebo na zastínění terasy.

Olomouc – Noventa Café

Vždycky jsme milovali stará nádraží, první republiku a Brusel Expo 1958. Proto máme showroom ve starém nádraží v centru města, kde se do prodejny vchází přímo z nástupiště. Vytvořili jsme obývací pokoj a bar v retro stylu, který zároveň soukromou kavárnou pro naše zákazníky.

Od tohoto roku máme k prodejně i stylovou zahradu s venkovním posezením a prostorem pro děti.

Blog

Montážní profil pro rolety

Montážní profil pro rolety

Ne, ten na tom obrázku to opravdu není. Používáme dva typy rolet od (podle nás) dvou nejlepších dodavatelů - německého Kadeca a českého Bematechu. Aby roleta vypadala dokonale, musí i dokonale fungovat. A aby dokonale fungovala, musí být vše v absolutní rovině. Pokud...

číst více
Dvojité plisé na jednom okně

Dvojité plisé na jednom okně

Trend posledních let je navrhovat obdélníková okna, což nám úplně nehrálo do not, vzhledem k rozměrům plisé a duette. Aby se lišty neprohýbaly a látka zůstala propnutá, jsou maximální rozměry následující: Šířka Výška 1200 2200 1300 1500 1400 1500 1500 1500 Plisé i...

číst více

Dojemný příběh nakonec

Vážení zákazníci,

sedm let jsem pracoval v Itálii v oboru designu a kvalitní stínící techniky. Vždycky jsem se zajímal o vzhled a atmosféru prostorů, ve kterých žijeme a bavilo mne měnit tyto prostory k lepšímu. Proto jsem se rozhodl založit Noventu – značku, která bude jednoduše vytvářet nádherné prostředí. Proto Vám mohu nabídnout kvalitní stínící techniku, designové tapety, závěsy a dekorativní textilie. Nejsem tu ale proto, abych Vám pouze nabízel produkty. Mým cílem je jednoduše vytvářet hezké věci v prostoru, ve kterém žijeme.

Ondřej Kubica

Výhradní zastoupení německého výrobce kvalitní stínící techniky pro ČR.

Výhradní zastoupení švédského výrobce skrytých stropních pouzder pro rolety a záclonové kolejnice.

Výhradní zastoupení pro on-line prodej kvalitních záclonových kolejnic Forest z Holandska.