Pergoly

Nejlepší stínění pro Vaši terasu.

Lepší než markýza nebo zimní zahrada. Dokonalé spojení s okolním prostředím a nejlepší místo pro Váš odpočinek.

Zobrazit detail

Brustor B150

Hliníková pergola s plně automatickým otáčením lamel je cenově dostupné řešení pro kvalitní zastínění terasy. Lamely o velikosti 16 cm s otáčí o 150°, čímž poskytují dostatečný průnik světla na terasu. Ideální kombinace ceny a funkce pro Vaši terasu.

Výrobce:
 
Zobrazit detail

Brustor B200

Bioklimatická pergola B200 je výborná volba v nabídce hliníkových pergol. Plně automatické otáčení lamel umožňuje nastavit tok světla nebo ochranu před deštěm podle nálady. Rozšířený systém odvodu vody umožňuje zastínění ještě větší plochy.

Výrobce:
 
Zobrazit detail

Renson Azore

Nejjednodušší cesta k pergole s otočnými lamelami je právě Renson Azore. Minimalistický design, jednoduchá montáž, variabilita a cenová dostupnost. To všechno se potkává u modelu Azore, který se hodí přímo doprostřed zahrady.

Výrobce:
 
Zobrazit detail

Renson Algarve

Algarve od Rensonu je stejně atraktivní jako pobřežní města, podle kterého se pergola jmenuje. Nejprodávanější luxusní lamelová pergola v ČR Vám doma vytvoří soukromé letovisko na terase pro každodenní odpočinek.

Výrobce:
 
Zobrazit detail

Renson Camargue

Camargue je stvořená pro Váš nový obývací pokoj na terase v dokonalém luxusu. Díky bočním roletám, vyhřívání, senzorům a ozvučení si můžete u domu vytvořit příjemnou atmosféru pro každodenní relax po náročném dni.

Výrobce:
 
Zobrazit detail

Renson Skye

SKYE nabízí unikátní výhled na oblohu - můžete buď náklápět lamely podle potřeby, nebo celou střechu shrnout na stranu a mít tak otevřený prostor na Vaší terase.

Výrobce:
 
Kód kategorie: 2